Habitat 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu!


Habitat 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu!

Habitat’ın merakla beklenen 2014 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu, yine çok farklı bir konseptle Kanyon ve addresistanbul mağazalarında yerini aldı. Habitat 2014 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu'nu sergiledi...Enerjisini doğadan alan yeni koleksiyon, ilhamını uluslararası modern mimarlığın en önemli temsilcilerinden Oscar Neimeyer’ın ‘Brezilya’sından alıyor.


Habitat’ın İlkbahar-Yaz 2014 Koleksiyonu’nda tıpkı şehirdeki renkli binalar ile şehri çevreleyen orman gibi; mat ve parlak materyallerin kontrastı göze çarpıyor. Alçı, beyaz çimento ve ceviz; şeffaf ve renkli camlarla birlikte kullanılıyor. 


Yeni koleksiyonun gözdesi olan ve rengini amazon ormanlarından alan parlak yeşil camlar, uzun süren kış mevsiminin yorgunluğunu unutturmak ve metropollerin kaosundan sıyrılmak için yaşam alanlarınızı kentsel vahaya dönüştürüyor.


Sezonun bahçe mobilya ve aksesuarları rengini gökyüzü mavisinden alıyor. Güneşten gelen sarı, mobilyaları aydınlatıyor ve papağanların tüylerinden gelen mercan kırmızısıyla birlikte kullanılıyor.


Doğanın enerjisinin yaşam alanlarında hissedildiği İlkbahar-Yaz 2014 Koleksiyonu’nu keşfetmek ve kendi HABITAT’ınızı yaratmak için, Kanyon ve addresistanbul mağazalarımıza bekliyoruz.Habitat 2014 , Habitat 2014 ürünleri , Habitat 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu , Habitat 2014 koleksiyonları , habitat ürünleri ,