Evmambo’dan ilkbahara özel dekorasyon önerileri!


Evmambo’dan ilkbahara özel dekorasyon önerileri!

Evmambo ilkbahara özel dekorasyon önerileri sunuyor. İşte mekanlarını baharın enerjisi ile yenilemek ve daha canlı hale getirmek isteyenler için evmambo.com’un deneyimli uzmanlarından birkaç küçük öneri.Doğanın en güzel haline büründüğü ilkbahar mevsimi geldi çattı. Tazelik hissinin her tarafta olduğu, kalın montların dolapların en tenha köşesine kaldırıldığı, yaz aylarına kapı aralayan bu güzel mevsimin etkilerini, yapacağınız küçük değişikliklerle yaşam alanlarınıza da taşıyabilirsiniz.


İşte mekanlarını baharın enerjisi ile yenilemek ve daha canlı hale getirmek isteyenler için evmambo.com’un deneyimli uzmanlarından birkaç küçük öneri.

 

Çiçeklerle Evinize Hareket Katın

Baharın müjdecisi çiçekler aynı zamanda bahar dekorasyonunun da vazgeçilmezlerinden. Renkli cam vazolara yerleştirilmiş çiçekler ya da çiçek yaprakları ile dolu bir kase evinize hareket ve neşe katacaktır. Çiçeklerin yanı sıra mobilyalarınızda da floral desenlere yer vererek her daim evinizde baharı yaşatabilirsiniz.

 

Renklerin Pozitif Etkisini Evinizde Hissedin

Farklı etkilere sahip renklerin gücünü ruh halinize olumlu yönde katkı sağlamak için kullanabilirsiniz. Bu dönemde ortama ferahlık katmak için beyaz, pastel renkleri tercih etmeniz aynı zamanda ruh halinizi pozitif olarak etkileyecektir. Eğer radikal değişikliklerden hoşlanmıyorsanız, istediğiniz renk kırlent, halı ve tablolarda küçük değişimler yaparak büyük etkiler elde edebilirsiniz.

 

Doğayı Evinize Taşıyın

Evinizin belli bir köşesinde yer vereceğiniz ahşap objeler, kurumuş dal ve yapraklarla evinize doğanın saflığını taşımanız mümkün. Masanın üzerine gelişigüzel serpilmiş kurumuş yapraklar, organik çevre dostu kumaşlardan mobilyalar pastoral bir görünümün yanı sıra yaşam alanlarınızda ferah bir hava yaratacaktır. Bu görünümü canlı çiçekler ya da doğal taşlarla tamamlayabilirsiniz.

 

Daha Aydınlık Bir Ev İçin

İlkbaharın gelmesiyle beraber güneşin etkisini daha fazla hissetmeye başladık. Eğer gün ışığının aydınlatıcı enerjisini daha fazla hissetmek isteyenlerdenseniz küçük detaylarla fark yaratabilirsiniz. Uzun perdeler, doğal kumaşlar, aynalı objeler ve açık tonlarda mobilyaların yanı sıra sarkıt avizeler ya da renkli lambaderler kullanmak aydınlık ve enerji dolu bir ortam elde etmenizi sağlayacaktır.
Evmambo , Evmambo dekarasyon , Evmambo ürünleri , Evmambo dekarasyon önerileri , Evmambo iletişim , Evmambo ulaşım ,