Elegance banyo serisi, klasikten vazgeçmeyenler için tasarlandı!


Elegance banyo serisi, klasikten vazgeçmeyenler için tasarlandı!

Elegance banyo serisi, klasikten vazgeçmeyenlere zamansız bir banyo tasarımı sunuyor. Cam kapaklı dolabıyla banyolarda nostaljik bir hava yaratan seri, mermer lavabo tezgahıyla mekana geleneksel bir şıklık katıyor.VitrA ve Artema’nın tasarım çizgisini yansıtan Elegance banyo serisi, klasikten vazgeçmeyenlere zamansız bir banyo tasarımı sunuyor. Cam kapaklı dolabıyla banyolarda nostaljik bir hava yaratan seri, mermer lavabo tezgahıyla mekana geleneksel bir şıklık katıyor. 

Mat siyah ve beyaz lake alternatifleriyle sunulan banyo mobilyaları, tezgah altı ya da üstü seramik lavabolarla tamamlanıyor. Mermer tezgahlı lavabo dolabı geniş kullanım alanı sunarken, klozetler ise ahşap veya duroplast kapaklarla kombinlenebiliyor. 

Elegance armatürler; krom, altın ve bakır renk seçenekleri, kuğu formlu çıkış uçları ve seramik görünümlü kumanda kollarıyla dikkat çekiyor. Serinin klasik çizgisini devam ettiren armatürler, suyun akış hızını ayarlayan özel kartuşu sayesinde, lavabo bataryalarında dakikada maksimum 9 litre su akışı sağlıyor. 
DünyaElegance banyo serisi , Elegance banyo ürünleri , vitra , Artema , Elegance banyo serisi 2014 ,