Birleşik ev aydınlatma sistemi Philips HUE Türkiye'de!


 Birleşik ev aydınlatma sistemi Philips HUE Türkiye'de!

Amerika, Kanada ve Avrupa’nın ardından İstanbul’da yeni açılan Apple satış noktasında da Türk kullanıcılar ile buluşan Philips HUE, Philips’in inovasyonda liderliğinin son örneği olma özelliği taşıyor...
Akıllı cihazlarla kontrol edilebilen ilk birleşik ev aydınlatma sistemi Philips HUE, Türkiye’de Apple satış noktalarında meraklılarıyla buluştu. 


Şirketten yapılan açıklamaya göre, Amerika, Kanada ve Avrupa’nın ardından İstanbul’da yeni açılan Apple satış noktasında da Türk kullanıcılar ile buluşan Philips HUE, Philips’in inovasyonda liderliğinin son örneği olma özelliği taşıyor. iOS ve Android akıllı telefonlar ve tabletlerde yer alan hue uygulaması ile kontrol edilebilen dünyanın ilk birleşik ev aydınlatma sistemi Philips HUE, ev aydınlatma deneyimini kullanıcıların avuçlarının içerisinden kablosuz olarak kontrol etmelerini sağlıyor. Kullanıcının ruh haline, tarzına ve ihtiyacına en uygun aydınlatma çözümünü uzaktan ayarlayarak ve programlayarak kişiselleştirilebildiği Philips HUE, hem eğlenceli bir yaratıcılık, hem farklı sistemler ile bağlantı hem de aydınlatmada esneklik sağlıyor.


Tavsiye raf fiyatı 629  lira  ile Türkiye’de satışa sunulan Philips HUE’yu kullanmak için geriye sadece iOS ya da Android akıllı cihazlardan HUE uygulamasını istenen cihaza indirmek ve ışığı tamamen yeni bir biçimde deneyimlemeye başlamak kalıyor.


Yeni Philips HUE ile ilgili açıklamada görüşlerine yer verilen Philips Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Göktuğ Gür, "Philips HUE aydınlatmada büyük değişimlere yol açacak bir ürün olma özelliğini taşıyor. İnovasyonu misyon haline getirmiş bir firma olarak Philips HUE, bu alanda liderliğimizi bir kez daha göstermemizi sağlıyor. Amerika, Kanada ve Avrupa’nın ardından artık Türkiye’de de kullanıcılar ile buluşan Philips HUE, dijital teknolojinin günümüzde geldiği noktayı çok iyi gösteriyor. Aydınlatmanın artık bir ihtiyacın ötesinde, insanlar için bir yaşam biçimi olduğunu kanıtlayan Philips HUE, aydınlatmanın sınırlarını zorlayarak hayatımızı zenginleştiriyor" ifadelerini kullandı. 


Philips HUE hakkında detaylı bilgi veren Philips Tüketici Aydınlatma Ürünleri Pazarlama Müdürü Özge Süzen, şunları kaydetti:


"New York, Berlin ve Shanghai gibi şehirlerde yapılan testler ardından kalitesini kanıtlayan ve dünya pazarında satışa sunulan Philips HUE’nun en önemli özelliği kullanıcıların evlerinin dışında olsalar bile ev aydınlatmalarını uzaktan kontrol edebilmelerini sağlaması… Philips HUE, programlanabilen zaman ayarlama özelliği ile de ev aydınlatmasında büyük esneklik sağlıyor. Kullanıcıların kişisel aydınlatma ayarlarını kaydedebildiği ve bir tuş ile tekrar uygulayabildiği HUE, mobil cihazlardan kontrol edilebiliyor ve uygulama indirildikten dakikalar sonra kullanılmaya başlanabiliyor. HUE uygulaması evlerde daha fazla güvenlik sağlama ve özel ayarlar ile ev aydınlatma deneyimini kişiselleştirme imkânı sunuyor. Güncellenebilir özelliği ile gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeme önlemi de alan sistem, aynı zamanda LED’in sağladığı enerji tasarrufu ve 60 milyon renk seçeneği ile aydınlatmaya bakışımızı tamamen değiştiriyor. Her bir oda için favori aydınlatma seçeneklerinizi kaydetmek, mobil cihazınızda yer alan herhangi bir fotoğrafı palet olarak kullanarak odayı aynı renk ışıkla boyamak, aydınlatmanın sizi yenilenmiş bir şekilde uyandırmasını ya da sevdiklerinizi en rahat ortamda uyutmasını sağlamak gibi birçok farklı kullanım alanı bulunan Philips HUE, evlerde yaşam kalitemizi yükseltiyor."


Var olan Ambilight özelliği sayesinde HUE için farklı ürün özellikleri geliştiren Philips, hali hazırda HUE’nun ses ve video sistemleri gibi diğer cihazlar ile entegrasyonu üzerinde çalışıyor. Konum bulma hizmeti, HUE’nun kullanıcısının eve yaklaştığını hissederek otomatik olarak ev aydınlatma ünitelerini açması veya evden çıkarken kapatması gibi potansiyel özelliklere sahip Philips HUE hakkında detaylı bilgi "www.meethue.com" adresinden alınabiliyor.  


 

AA
birleşik ev aydınlatma sistemi Philips HUE , apple store Philips HUE , Philips HUE satış fiyatı , Philips HUE nedir , Philips HUE ev aydınlatma sistemi , Philips HUE nerede satılır ,