Bodrum Gölköy Mavi Evler'de 325 bin TL'ye! Hemen teslim!

Bodrum Gölköy Mavi Evler'de 325 bin TL'ye! Hemen teslim!

Hemen teslim edilen Gölköy Mavi Evler'de satışı devam eden 4 villa bulunuyor


Gölköy Mavi Evler, E Yapı tarafından Bodrum Göltürkbükü'nde Gölköy merkezde inşa edildi. 2008 yılından bu yana yaşamın devam ettiği Gölköy Mavi Evler'de son 4 villanın satışı sürüyor.

Gölköy Mavi Evler, 3 bin 500 metrekare arsa üzerinde 14 dubleks villadan meydana geliyor. Alanları 180 metrekare olan 3+1 villalardan meydana gelen yazlık projede fiyatlar 325 bin TL'den başlayarak 375 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Yaz- kış oturmaya müsait olan villaların 100 metrekaresi kapalı alan, 80 metrekaresi ise teraslardan oluşuyor.

Gölköy Mavi Evler'in zemin katında; salon- mutfak, ön veranda, 1 yatak odası, arka veranda ve 1 banyo, 1. katında; özel banyolu ve balkonlu 2 yatak odası, çatı katında ise Gölköy deniz manzarasına sahip teras, barbekü ve mutfak piyesi yer alıyor.

Yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terası, pergolalı dinlenme alanı, yöreye uygun peyzaj öğeleriyle düzenlenmiş yeşil alanlardan oluşan Gölköy Mavi Evler'de 14 araçlık açık otopark da mevcut.

0532 293 32 38
www.eyapi.com.tr

Projeden görüntüler için tıklamanız yeterli...

 

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.