Bodrum Ayışığı Konakları'nda 230 bin TL! 24 ay 0 faiz!


 Bodrum Ayışığı Konakları'nda 230 bin TL! 24 ay 0 faiz!

Bodrum'da inşa edilen Ayışığı Konakları'nda 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla...Türkiye’nin en popüler tatil yörelerinden biri olan  Bodrum Gümüşlük merkezinde 7 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen Ayışığı Konakları zeytin ve mandalina ağaçlarının çevrelediği 12 adet dubleks villa, 6 adet apart daire olmak üzere toplam 18 yaşam alanından oluşmaktadır. 


Dubleks villalar 4+1 terasla birlikte 180 m2 olup ,apart daireler ise 3+1 terasla birlikte 100 m2 olacak şekilde tasarlanmıştır.Bunun dışında kompleksin içinde yüzme havuzu,çocuk parkı,uydu sistemi,havuz başı barı,24 saat güvenlik ve yeşil alan gibi her türlü konfor olanağı bulunuyor.Bu sayede yılın 12 ayı, yaz kış Gümüşlük’te yaşamak isteyenler için de ideal yaşam koşulları sağlanıyor. 


Ayışığı Konaklarının projesi Eylül 2012 tarihinde başlanmış olup Haziran 2013 oturuma açılacaktır.


Villa olarak satışa sunulan konutlarda fiyatlar 440 bin TL, daireler ise 230 bin TL den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Esnek ödeme avantajlarından yararlanmak isteyen müşteriler Ayışığı gayrimenkul olarak sunulan 24 aya kadar sıfır faizle ödeme olanaklarından ya da ilgili bankalardan kredi kullanabilirler. 


www.ayisigigayrimenkul.com.tr


Ayışığı Konakları , ayışığı gayrimenkul , bodrum ayışığı gayrimenkul , ayışığı gayrimenkul bodrum , bodrum ayışığı konakları , ayışığı konakları fiyat listesi ,