Ayışığı Halting Place'de 215 bin TL'ye 2+1!


Ayışığı Halting Place'de 215 bin TL'ye 2+1!

Konya dan Selahattin Yaka, Ayışığı Halting Place projesinden 215 bin TL değerinde 102 metrekarelik 2+1 daire kazandı. 

 

Demir İnşaat’ın anlaşmalı olduğu Denizbank’ın düzenlediği, “Denizbank’tan PTT Kredili Hesap ile Kazanın” kampanyası, bir kişiye Ayışığı Halting Place’in kapılarını araladı. 14 Eylül – 15 Aralık 2011 tarihleri arasında Türkiye genelinde Denizbank’tan PTT kredili hesaba başvuranlar arasında yapılan çekilişin talihlileri belli oldu. Çekiliş sonucunda Konya’dan Selahattin Yaka, Ayışığı Halting Place projesinden 215 bin TL değerinde 102 metrekarelik 2+1 daire kazandı.

 

 

 

 

 

Sosyal yaşam alanları ve kalitesiyle fark yaratan Ayışığı Halting Place’te konforlu bir yaşama adım atacak olan Selahattin Yaka; Denizbank Trakya Bölgesi Satış Müdürü Harun Tekik, Denizbank Hadımköy Şube Müdürü Engin Pamukcu ve PTT Avrupa Yakası Baş Müdür Yardımcısı Engin Süzar’ın katılımıyla dün gerçekleşen törende evinin anahtarını teslim aldı.

Denizbank’ın kampanyası ile böyle güzel bir fırsat sunmaktan keyif duyduklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, lüksün ve konforun adresi Ayışığı Halting Place’te kullanılan markalı ürünleri modern iç mimari ile birleştirdiklerini söyledi. Demir, projede 1+1 daireler de dâhil olmak üzere bütün planlarda uygulanan ve Türk toplumunun vazgeçemediği balkonların, 1. ve 4. katlarda yerini terasa bıraktığını da ifade etti.

Beylikdüzü bölgesindeki projeleriyle adından söz ettiren Demir İnşaat’ın lüks konut projesi Ayışığı Halting Place, toplam 346 konuttan oluşuyor. Projede; 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. E-5 Karayolu yakınında konumlanan projede, 2010 yılının Ağustos ayında yaşam başladı.

Ayışığı Halting Place projesinde, yürüyüş parkurundan kapalı-açık yüzme havuzuna, basketbol, voleybol ve futbol sahasından squash’a, barbekü alanından oyun parkına, kafeteryadan kuaföre, kapalı otoparkından oto kuaförüne, fitnesscenter’dan Türk hamamına her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Ayrıca projede yer alan alerji ve astım hastalarına özel tuz odası da bir başka önemli detay...

Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 70 70 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.