13 / 06 / 2024

Viaport AVM açılışı yarın!

Viaport AVM açılışı yarın!

Türkiye'nin en değerli yatırımlarından biri olarak İstanbul Gaziosmanpaşa'da Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı'nda hayata geçirilen Viaport Venezia'nın AVM etabı yarın hizmete açılıyor...


Türkiye'nin en değerli yatırımlarından biri olarak İstanbul Gaziosmanpaşa'da Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı'nda hayata geçirilen Viaport Venezia'nın AVM etabı yarın hizmete açılıyor. Outlet yaşam merkezi konseptinin öncüsü olan Viaport markası Avrupa Yakası'na taşınıyor. 

 

Viaport Venezia, 2000 konut, 26 bin metrekarelik ofis alanı ve 68 bin metrekarelik kiralanabilir alandan oluşan alışveriş merkeziyle, Türkiye'nin Venedik konseptiyle tasarlanan "ilk" yaşam merkezi olma özelliğini taşıyor. 


1 km'lik kanallardaki gondollarıyla, İtalyan mimarisinin tüm detaylarının bir araya geldiği Viaport Venezia'da dünyaca ünlü markalar "outlet" fırsatlarıyla ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Nike Factory Store, Adidas, Reebok, Vakko, 4G Gizia, La Gazetta, Superstep gibi toplam 142 mağazasıyla dünya markalarının "outlet" olarak içinde bulunduğu Viaport Venezia'da, San Marco Meydanı'nın yanında yer alan yeme içme alanları da sosyal yaşamın adresini değiştiriyor.


Viaport AVM açılışı yarın!


Gaziosmanpaşa Viaport Venezia AVM adres: Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy İstanbul Gaziosmanpaşa İstanbul Viaport Venezia telefon:(0212) 618 10 84

Web adresi: http://www.viaportvenezia.com