Autopia'da yeni yıl öncesi son fırsat! 280 bin dolara!


Autopia'da yeni yıl öncesi son fırsat! 280 bin dolara!

Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi projesiyle global gayrimenkul dünyasının 2010 yılında odak noktası haline gelen Autopia, 2011’e sayılı günler kala otomotiv dünyasına ve yatırıUluslar arası Gayrimenkul Ödülleri’nde aldığı “Türkiye’nin ve Avrupa’nın 2010 Yılındaki En İyi Mimari Projesi” ödülüyle Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da ses getirmeye devam eden Autopia, yatırım trendlerine getirdiği yeni soluk ve Londra’da almış olduğu başarıyla Türk-İngiliz İşadamları Derneği’ne üye olan yabancı işadamlarının da dikkatini çekmeyi başardı.

Dünyada ilk olmanın verdiği heyecan, başarı ve sektör tecrübesinin getirmiş olduğu artılarla hızla yoluna devam eden Autopia, 2011 yılına geri sayımın başladığı bugünlerde satışı hızla devam eden ve sadece yüzde 30’u kalan showroomlarında Aralık ayı boyunca uyguladığı çok özel fiyat ve ödeme koşullarıyla yatırım ve otomotiv dünyasına benzersiz fırsatlar sağlıyor.

Bu eşsiz deneyim ve oluşumun içinde yer almak isteyen tüm yatırımcılar ve otomotiv dünyasının önde gelenleri, 2011 yılında kapılarını açacak Autopia’da hızla tükenmekte olan showroomlara çok özel 2010 avantajlarıyla sahip olabilecek.

Autopia’da istenilen metrekareye kadar birleştirme yapılabiliyor. Autopia’nın yapımı 2011 yılının Nisan ayında tamamlanacak. Autopia projesi üç katlı olarak inşa ediliyor, projede toplam 515 birim bulunuyor. Toplam 46 bin 761 metrekare alana kurulan Autopia Alışveriş Merkezi, 181 bin 609 metrekare inşaat alanına sahip.

Autopia’da en küçük showroom 85 metrekare, en büyüğü ise 400 metrekare. 85 metrekarelik showroomların fiyatları 280  bin dolardan başlarken; 400 metrekarelik showroomların fiyatları 574 bin dolardan başlıyor, 2 milyon dolara kadar çıkıyor.


0 212 853 33 13

http://www.autopia.com.tr/tr/iletisim.asp

Projeden görüntüler için tıklayınız


Nagihan Arat/Emlakkulisi.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler