Armada City Plus'ta 55 bin TL'ye!

Armada City Plus'ta 55 bin TL'ye!

Çorlu'da inşa edilen Armada City projesinde 2'nci perde açılıyor…


Mimart Yapı tarafından geçtiğimiz yıl Ekim ayında açılışı gerçekleştirilen Armada City konut projesinin 1.etabına gösterilen yoğun ilgi nedeni ile projenin 2.etabı olan Armada City Plus planlanan tarihten önce satışa sunuluyor.

7 farklı konut seçeneğinin bulunduğu Armada City Plus'ta konut fiyatları şu şekilde belirlendi:

1+1 64 metrekare - 55 bin TL

1+1 68 metrekare - 58 bin TL

1+1 75 metrekare - 65 bin TL

2+1 110 metrekare – 95 bin TL

3+1 131,5 metrekare – 115 bin TL

3+1 144,5 metrekare- 125 bin TL

4+1 177 metrekare – 155 bin TL


Peşinat şimdi, kalanı teslimde!


Farklı ödeme alternatiflerinin sunulduğu açılış kampanyasında daire peşinatını ödeyen, kalan bakiyesini tek seferde teslimde ödeyebilecek veya 84 aya kadar sabit taksitlerle de ödeme yapabilecek.

İstanbul Çorlu'ya taşınıyor!

İstanbul'a yakınlığı ve gelişen sanayisi ile Çorlu kısa sürede Türkiye'nin en gelişmiş 10 ilçesinden biri haline geldi. Avrupa ve Asya arasındaki bağlantı yollarının Çorlu'dan geçiyor olması, serbest bölge avantajı, uluslararası taşımacılığa açık Tekirdağ Limanı'ndan Murat'lıya uzanan tren yolu inşaatı, uçuşlara başlayan sivil havaalanı ve lojistik köy projesi bölgenin önemini arttırıyor. Nitekim bu düşünceyi paylaşan, teknolojide dünyanın en büyük markalarından biri olan HP (Hewlett Packard)'nin yeni bölgesel üretim tesisi için Türkiye'yi ve Çorlu'yu seçmesi Çorlu'nun geleceği açısından önemli ipuçları vermekte. Bu nedenle Çorlu'nun gelişim potansiyelini gören İstanbul'luların yatırım planlarında Çorlu artık ön sıralarda yer almakta.

Çorlu'da şehrin tam kalbinde, Orion ve KİPA alışveriş merkezlerine bir adım mesafede bulunan tek proje olan Armada City, Çorlu'nun en büyük konut projesi olma özelliğine de sahip. Projedeki sosyal donatıların fazlalığı ve standart özelliklerin yüksek oluşu alternatif arama ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Modern inşaat teknolojileri kullanılarak radye temel, tünel kalıp sistemiyle inşa edilen Armada City 106 bin 126 metrekare alan üzerinde, 11 katlı 37 blokta toplam 1.761 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerini içeren sitede 87 bin 500 metrekare alan, yürüyüş yollarına, sosyal aktivite alanlarına ve yeşile ayrılmış durumda. Sitenin güvenliği, 24 saat kontrollü giriş çıkış, güvenlik duvarları ve kamera sistemi ile sağlanıyor. Ayrıca proje, içerisinde bulundurduğu yüzme havuzları, futbol sahaları, basketbol-voleybol sahaları, tenis kortları ve kapalı sosyal tesisinde fitness'tan Türk Hamamı'na kadar planlanmış aktivite alanlarının çeşitliliği ile de Trakya'daki konut projesi kültüründe yeni bir tarz oluşturuyor.
0282 673 45 00
www.armadacity.com

Projeden görüntüler için tıklayınız...Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri