Ahenk İstanbul ulaşım!


 Ahenk İstanbul ulaşım!

Beylikdüzü'nde inşa edilen Emin Otomotiv projesi olan ve bir çok sosyal aktivite alanını bünyesinde barındıran Ahenk İstanbul ulaşım bilgileri...Ahenk İstanbul ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. Proje, Emin Otomotiv imzası ile Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 


500 konuttan oluşan Ahenk İstanbul projesinde; havuzlar, fittnes ve squash salonları, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuklar için açık ve kapalı oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, özel güvenlik, kapalı devre güvenlik sistemi ve akıllı giriş sistemi gibi bir çok sosyal alan bulunuyor. 


Ahenk İstanbul projesinde;  1 oda 1 salon, 1 oda 1 salon dubleks, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks, 4 oda 1 salon dubleks ve 5 oda 1 salon dubleks konut seçenekleri yer alıyor. 


Ahenk İstanbul ulaşım!


Ahenk İstanbul ulaşım bilgilerine göre proje beylikdüzü Gürpınar'da yer alıyor. Projeye; 0212 855 85 55 numaralı telefondan yada eminevimahenk.com internet sayfasından ulaşabiliyorsunuz.


Teslimlerinin 30 ay sonra gerçekleştirileceği projede her bütçeye uygun ödeme seçeneği bulunuyor.


Ahenk İstanbul iletişim!


0212 855 85 55

eminevimahenk.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

ahenk istanbul ulaşım , ahenk istanbul iletişim , Ahenk İstanbul nerede , ahenk istanbul adres , ahenk istanbul teslim , ahenk istanbul teslimleri ,