Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Vita Park Bakırköy'de fiyatlar 1 milyon liradan başlıyor!

 Vita Park Bakırköy'de fiyatlar 1 milyon liradan başlıyor!
Vita Park Bakırköy fiyat listesi 3+1 dairelerde 1 milyon liradan başlıyor. Vita Park Evleri Bakırköy projesinde konut teslimlerinin 30 Kasım 2014 tarihinde yapılması planlanıyor...
2014-01-08 13:57:33

Kategori : Yeni Projeler
Firma : Zeylan - İnça İnşaat
Proje : Vita Park Evleri

Zeylan - İnça İnşaat tarafından hayata geçirilen Vita Park Evleri projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Bakırköy'de Zuhuratbaba Mahallesi'ne bağlı Dr. Tevfik Sağlam Caddesi üzerinde hayata geçiriliyor. Vita Park Bakırköy projesi Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin karşı çaprazında yükseliyor.

4 blok olarak inşa ediliyor olan Vita Park Evleri Bakırköy projesi toplam 40 adet daireden meydana geliyor. Her blokta 10 dairenin yer aldığı Vita Park Evleri projesinde 64 metrekare büyüklüğündeki 8 adet dükkan giriş kısımda bulunuyor.

3 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Vita Park Evleri Bakırköy projesinde yeşil alanlar ve kapalı otopark bulunuyor. Vita Park Bakırköy projesinde 3+1 normal daire ve 5+1 dubleks daire seçenekleri sunuluyor.

Vita Park Evleri Bakırköy daire fiyatları 3+1'lerde 1 milyon liradan başlangıç gösteriliyor. Bakırköy Vita Park dubleks daire fiyatları ise 1 milyon 350 bin liradan başlıyor. Vita Park Bakırköy ödemeleri banka kredisi kullanılarak taksitli olarak yapılıyor.

Vita Park Evleri Bakırköy teslim tarihi 30 Kasım 2014 olarak belirtiliyor. Vita Park Evleri Bakırköy projesinde 3+1 daire tipleri 125 metrekare, 5+1 dubleks daire tipleri 215 metrekare olarak belirlendi.

 Vita Park Bakırköy

 Vita Park Bakırköy

 Vita Park Bakırköy

 Vita Park Bakırköy

 Vita Park Bakırköy

 Vita Park Bakırköy

 Vita Park Bakırköy

 Vita Park Bakırköy

 Vita Park Bakırköy

Tel : 0212 583 32 73

Web : www.vitaparkevleri.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , ayrılıkçeşme marmaray , floryada satılık evler 2014 , 16 dönüm nasıl hesaplanır , 2014 ucuz konut projeleri , toki devir işlemi nasıl yapılır , kanal istanbul nereden geçiyor , nedim keçeli kimdir , 1+1 satılık daire istanbul , newada yeni fiyat listesi , 2013 kira artış oranı ne kadar , Folkart Towers’ta muhteşem bir manzara sizi bekliyor! ,Casa Towers ile şehrin karmaşasından uzak bir hayat! ,Bahçekent Flora ile doğa ile baş başa bir keyif! ,Mahal İstanbul, sizin gibi size özel bir hayata kapı açıyor! ,Nef Ataköy 22, estetik mimari anlayışını evinize getirdi! ,