Sıfır oranlı emlak vergisi 2015!

Sıfır oranlı emlak vergisi 2015!

West Side dükkan fiyatları!

West Side dükkan fiyatları!

West Side Beylikdüzü iletişim!

West Side Beylikdüzü iletişim!

Beylikdüzü West Side ne zaman teslim edilecek?

Beylikdüzü West Side ne zaman teslim edilecek?

West Side örnek daire!

West Side örnek daire!

West Side Beylikdüzü satış fiyatları!

West Side Beylikdüzü satış fiyatları!

 2015 emlak vergisi ne zaman ödenir?

2015 emlak vergisi ne zaman ödenir?

Halkalı MNG Blue Boutique'te 127 bin 900 TL'ye!


 Halkalı MNG Blue Boutique'te 127 bin 900 TL'ye!


Kategori : Yeni Projeler
Firma : Mapa İnşaat ve Görgülü İnşaat
Proje : antepia

Ankara Hilton Otel (21 kat), İzmir Hilton Otel (32 kat), Dikmen vadisi Konutları (35 kat 5 blok) , Halk Bankası Genel Müdürlük binasından (36 kat) sonra inşaat sektöründeki vizyon ve deneyimini İstanbul’un son dönemde değer kazanan bölgesi Atakent’te “MNG Blue Boutique”(21 Kat) markasıyla lanse ediyor...

Uluslararası alanda 8 sektörde faaliyet gösteren MNG Holding, inşaat sektöründeki kırkbeş yıllık  deneyimini konut sektörüne taşıyor. Holding, son dönemde yapılan yatırımlarla İstanbul’un parlayan yıldızı haline gelen Atakent’in merkezinde konumlandırdığı projesiyle konut sektörüne giriş yapıyor.

Proje, Atakent’in merkezindeki son parsellerden birinde, Küçükçekmece Gölü’nden, Marmara Denizi, Prenses Adaları ve Çamlıca’ya kadar uzanan panoramik manzaraya hakim bir noktada. 

Projede, 276 konut ve 6 adet ticari ünite bulunuyor. MNG Blue Boutique’te 1+0’dan 4+1’e kadar çeşitli tiplerde daire seçenekleri sunuluyor. Dubleks ve teraslı daire seçeneklerinin de yer aldığı projenin her katında kat bahçelerine yer veriliyor.

Dairelerin 51,75 metrekare ile 155,92 metrekare arasında değiştiği MNG Blue Boutique’te fiyatlar ise 127.900 TL’den başlıyor.

Proje 14.300 metrekarelik arsa alanına oturuyor. Bu alanın 8.500 metrekaresi peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Bu alanlarda yeşil’in yanı sıra 4 mevsim kullanım imkanı sağlayan yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ile buhar odası, aerobik salonunu, basketbol, voleybol, mini futbol gibi spor alanları ve tartan zemin yürüyüş yolları yer alıyor.

MNG grubuna ait Targem Mimarlık tarafından tasarlanan projede alışılagelmiş konut anlayışının dışında hizmetler sunuluyor. Resepsiyon hizmetinin yanı sıra, her daireye 3,5 ile 4 metrekarelik depo, 6 adet 2,50 Mt/Sn mesafe kat edebilen kapalı otopark erişimli  asansörler, Her daireye kapalı otopark (Toplamda 356 adet otopark) ve Site sakinlerine hizmet vermek üzere tasarlanan 400 M²’ lik kreş le daire sakinlerine yaşam konforu ve kaliteyi getiriyor.

Basın Ekspres Yolu’na 2,5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km, Metrobüs ve E5 Otoyolu’na 3,5 km, TEM Otoyolu’na ise 6 km mesafede konumlanan projede konutlar, tamamen bitmiş, iskan ruhsatları alınmış olarak 2013 yılı Aralık ayı içinde sahiplerine teslim ediliyor.

PROJE DETAYLARI

1 Projenin Adı: MNG Blue Boutique

 

2 Lokasyon: Atakent

 

3 Yapımcı Firma: MNG Holding

  

4 Teslim Tarihi; Aralık 2013

  

5 İnşaat Alanı: 56.000 m2

 

6 Arsa Alanı: 14.300 m2

  

1 Peyzaj ve Sosyal Yaşam Alanı : 8.500 m2

3 Mimarlık Ofisi: Targem Mimarlık

4 Toplam Konut Sayısı: 276

5 Toplam Otopark Sayısı: 356

6 Ticari Alanlar: 6

8 Depolama Alanı : Her Daireye 3,5 – 4 M²’lik depo

9  

10 Ulaşım: Basın ekspress 2,5 km, Havalimanı 7 km, metrobüs ve E5 3,5 km, TEM 6 km 

  

11 Konut Tipleri: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks ve teras

12 Konut Metrekareleri: 51,75 m2 – 155,92 m2

 

13 Ödeme Planı: Minimum %25 peşin, %75 Banka Kredili  

14 

15 Projedeki Faiz Oranları: 60 ay’a kadar  %0,72 – 61 ay 120 ay arası %0,74

 

16 Satış Ofisi: Halkalı Caddesi, No: 232 Atakent - Halkalı Küçükçekmece / İstanbul

 

17 Telefon: 0212 548 48 38

 

18 Web Sitesi: www.mngblueboutique.com
Haberin Etiketleri : MNG Blue Boutique , mapa halkalı , halkalı mapa , MNG Blue Boutique fiyat , MNG Blue Boutique fiyatları , MNG Blue Boutique nerede ,


Bunlarda İlginizi Çekebilir !


Avrupa Konutları Atakent 2'nin yanına okul yapılacak!

Avrupa Konutları Atakent 2'nin yanına okul yapılacak!

Halkalı Atakent bölgesinde yer alan Avrupa Konutları Atakent 2'nin yanına okul geliyor. İl özel idaresi tarafından Alka İnşaat'a yaptırılan okul projesinin inşaat çalışmaları devam ediyor...

Halkalı Metropark telefon!

Halkalı Metropark telefon!

Halkalı Metropark telefon numarasına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen proje Teknik Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

Halkalı Metropark daire fiyatları!

Halkalı Metropark daire fiyatları!

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen projede daire fiyatları büyüklüklerine göre değişiyor. İstabul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen projede 1+0'dan 4+1'e kadar daireler yer alıyor. İşte Halkalı Metropark daire fiyatları....

Metropark Halkalı ödeme tablosu!

Metropark Halkalı ödeme tablosu!

Metropark Halkalı ödeme tablosu haberimizin devamında yer alıyor. Teknik Yap tarafından hayata geçirilen proje toplamda 1.270 daireden meydana geliyor.

Metropark Halkalı Konutları satış ofisi!

Metropark Halkalı Konutları satış ofisi!

Metropark Halkalı Konutları satış ofisi adres bilgileri haberimizin devamında yer alıyor. İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen proje 213 bin 800 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

İstanbul Sarayları fiyat!

İstanbul Sarayları fiyat!

İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen proje Sinpaş GYO imzası taşıyor. Dairelerin satış süreci devam eden İstanbul Sarayları projesi 119 bin 500 metrekare alan üzerinde yayılıyor. İşte İstanbul Sarayları fiyat bilgileri...

Büyükçekmece’deki gümrük tesisinin alan çalışması tamamlandı!

Büyükçekmece’deki gümrük tesisinin alan çalışması tamamlandı!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli,İstanbul Halkalı Gümrük Müdürlüğü’nün taşınacağı Büyükçekmece’de inşa edilen yeni gümrük tesisinin alan çalışmasının tamamlandığını söyledi..

Soyak Yapı Soyak Evostar!

Soyak Yapı Soyak Evostar!

İsanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen projede dairelerin teslimleri hemen yapılıyor. 15 tane dairesi kalan Soyak Yapı Soyak Evostar projesinde satış süreci devam ediyor.