Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Veliefendi Ağaoğlu projesi ulaşım ve iletişim bilgileri!

 Veliefendi Ağaoğlu projesi ulaşım ve iletişim bilgileri!
Ağaoğlu imzasıyla Zeytinburnu Veliefendi'de inşa edilecek olan yeni projenin ulaşım ve iletişim bilgileri...
2012-12-27 16:28:52

Kategori : Konut
Firma : ağaoğlu
Proje : vaeliefendi

2013 yılında Ağaoğlu'nun temel atacağı Veliefendi projesi, Zeytinburnu'nda yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta Uludağ My Mountain Otel'de gerçekleştirilen basın toplantısında yeni projesinin yeriini açıklayan Ali Ağaoğlu 2013'te şehrin göbeğinde 3 yeni projeye imza atacakalrını belirtti.

E-5'in hemen kenarında inşa edilecek olan Veliefendi Ağaoğlu projesi, Bakırköy Yenimahalle'deki tren istasyonunun hemen arkasında inşa ediliyor.

Proje, Zeytinburnu Veliefendi Hipodromu'nunu karşısındaki boş arazide yükselecek.

Veliefendi Ağaoğlu projesi, sahil yolu ve Bakırköy'e 1 kilometre, Merter'e 2 kilometre, Topkapı'ta 4 kilometre ve Atatürk Havaalanı'na ise yaklaşık 8 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Projeye Yedikule Sahilyolu'ndan gitmek için Bakırköy Kızılay'ı görünce sğdan giriliyor ve 1-2 kilometre düz devam ediliyor. Sağ tarafta Veliefendi Hipodromu yer alıyor. Proje de Veliefendi Hipodromunun hemen karşısında yükseliyor.

www.agaoglu.com.tr

444 6 777

Melek GÜNER/Konuttimes.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , marmaray duraklar ve güzergahları nereler , emlak konut bahçetepe son durum , iskan politikası nedir , 2013 tapu harcı nekadar , marmara metrobus durak , marmaray açılışı nerede yapılıcak , Newada Residence fiyatları , bahçetepe uygun daireler 2014 , new ada acun reklamı , canik toplu konut fiyatları , Tahkim nedir? ,Tapu ve kadastro denetmenleri yönetmeliği! ,Tapulama Kanunu! ,Tapulama tutanağı nedir? ,Tapulama nedir? ,