Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Yerli Disneyland: VIALAND!

 Yerli Disneyland: VIALAND!
30 milyon ziyaretçi hedefiyle Eyüp ile Gaziosmanpaşa arasında inşa edilen ve Bayraktar ile Gürsoy grup ortaklığı tarafından yükselen Yerli Disneyland VIALAND detayları...
2013-05-27 15:33:03

Kategori : Turizm

Yerli Disneyland VIALAND detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. Eyüp ile Gaziosmanpaşa arasında ve Eyüp sınırları içinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından da desteklenen ve Gürsoy ile Bayraktar yatırım ortaklığının inşa ettiği Yerli Disneyland VIALAND dün kapıalrını açtı. 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile açılışının gerçekleştiği Yerli Disneyland VIALAND projesi, eğlence, dinlenme, kültürel faaliyetler, yeme - içme ve alışveriş için bir çok fırsat sunuyor. 600 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Vialand projesi, Disneyland'ı aratmıyor.

İçinde 50'den fazla eğlence ünitesinin de bulunduğu VIALAND projesinde; Macera Dünyasında, Adalet Kulesi (Tower Ride), Çılgın Nehir (Rafting Ride), Viking (Splash Coaster), Jetski, King Kong, 360, Hayal Perdesi gibi eğlence alanları bulunuyor. 

Projede ayrıca Bir Zamanlar İstanbul Sokağı, Fatih’in Rüyası ve Maceraperest (Family Coaster) üniteleri de bulunuyor.

1 milyar 150 milyon liralık yatırım bedeli bulunan projede bir de alışveriş merkezi bulunuyor. VIALAND AVM'nin içinde 250'den fazla mağaza yer alıyor. TEM ve E-5'e çok yakın mesafede yer alan VIALAND'da bir de konser alanı bulunuyor. Proje, 10 binden fazla misafiri aynı anda ağırlayabilecek kapasiteye sahip. 

Ramazan ayında da bir çok etkinliğin düzenleneceği VIALAND'ta Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini tatmak da mümkün olabiliyor. Projede yaz boyunca 25 farklı konser düzenlenecek.

İçinde 100 bin metrekarelik şehir parkının da bulunduğu VIALAND'ta 2014 yılında 5 yıldızlı 250 odalı bir otel de eklenecek.

VIALAND giriş fiyatları!

VIALAND giriş ücretleri yetişkinler için 50 lira, çocuklar için 40 lira olarak belirlendi.

Vialand  adres: Yeşilpınar Mahallesi, Girne Caddesi-34065 Eyüp İstanbul

İstanbul Vialand telefon numarası: 0212 612 97 97

Vialand iletişim; 

Telefon: 0212 618 97 97

Web Adresi: www.vialand.com.tr

Melek GÜNER/Konuttimes.com

comments powered by Disqus

Bunlar'da İlginizi Çekebilir !

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Rant vergisi nedir? , Kiptaş Hadımköy 3.Etap Resimleri , 2014 Key Ödemeleri , kiptaş vadi evleri fiyatları 2014 , kiptaş evleri esenyurt , newada konutlarının fiyat listesi 2014 , iskanı olmayan tapu , 2013 tapu harcı nekadar , beyaz inşaat topkapı fiyatları , marmaray açılış töreni , upcity flats fiyatlar , 16 dönüm nasıl hesaplanır , nef kağıthane kalan daire , Evre Gedizler'de yüzde 10 peşinatla daire sahibi olun! ,İstanbul Prestij Park'ın yüzde 70'i tamamlandı, son 300 daire! ,Florist Florya konumu ve lüks mimarisiyle dikkat çekiyor! ,Elysium Art Şişli projesinde ön satış süreci başladı! ,Naturalm Çiftlik Evleri'nde 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla! ,