Facebook
Twitter
iletisim
Künye


TOKİ Ankara Yapracık'ta 351 TL taksitle!

TOKİ Ankara Yapracık'ta 351 TL taksitle!
TOKİ tarafından Ankara’nın batısına kurulan ve tümü bittiğinde yaklaşık 40 bin kişinin yaşayacağı bir uydu kent haline gelecek Yapracık Konutlarında 250 adet konut, bu yıl sonuna kadar, başvuru önceliğine göre ön şartsız ve
2010-12-15 14:00:00

 Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ankara’nın batısına kurulan ve tümü bittiğinde yaklaşık 40 bin kişinin yaşayacağı bir uydu kent haline gelecek Yapracık Konutlarında 250 adet konut, bu yıl sonuna kadar, başvuru önceliğine göre ön şartsız ve kurasız satışa sunuldu.
        
TOKİ’den yapılan yazılı açıklamada, yapımına geçen yıl başlanan 9 bin 224 konutluk Yapracık Projesi’nde bazı bloklarda sıva ve boya aşamasına gelindiği belirtilerek, 40 bin kişinin yaşayacağı şekilde tasarlanan bölgenin, Eryaman’dan sonra Ankara’nın en büyük uydu kentlerinden biri haline geleceği kaydedildi.
        
Ankara-Eskişehir karayoluna yakın bir bölgede yapımına başlanan Yapracık Konutları, 10 ay sonra teslim aşamasına getirilecek. TOKİ, konutların yanı sıra dördü 32 derslikli biri 24 derslikli olmak üzere beş ilköğretim okulu ile 32 ve 24 derslikli iki de lise yapıyor.
        
TOKİ konutlarında uygulanan deprem kriterlerinin tamamını taşıyan Yapracık Konutları, sağlam zemini ve yapım teknikleriyle her türlü deprem şartları dikkate alınarak tasarlandı. Zemin etütleri uzman ekiplerce yapılan Yapracık Konutları, TOKİ tarafından sağlamlığı nedeniyle benimsenen ’radye temel’ ve ’tünel kalıp’ sistemleriyle inşa ediliyor.
        
-YAPRACIK KONUTLARI’NDA ’AÇIK SATIŞ’ FIRSATI-
       
Toplu Konut İdaresi, daha önce kura yöntemiyle satışını gerçekleştirdiği Yapracık Konutları’nda bu kez her büyüklükte 250 adet konut için açık satış yöntemini benimsedi. 84 metrekarelik dairelerin 10 bin lira peşinat ve 351 liradan başlayan taksitlerle satışa sunulduğu projeden "ön şartsız, kurasız ve başvuru önceliğine göre" konut almak isteyenler, 31 Aralık’a kadar TOKİ’nin Yapracık’ta bulunan Satış Ofisi ile Ziraat Bankası şubelerine başvurabilecek.
        
TOKİ’nin Ankara Yapracık Konutları başta olmak üzere tüm satışları hakkında www.toki.gov.tr adresindeki siteden bilgi alınabiliyor.
A.A

Haberin Etiketleri : Toki Ankara Yapracık
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , 2013 tapu harcı nasıl hesaplanır , kiptaş vaditepe ucuz daire , bahçetepe istanbul fiyatları liste , Bizim Evler 5 Fiyatları , buğra toplusoy kimdir , caprice gold fiyat listesi , marmaray açılacak istasyonlar hangileri , pasifik inşaat fatih erdoğan kimdir , bahçetepe istanbul iletişim , başbakan marmaray açılışı izle , ÖYK, Antalya'daki Tekel arazisinin satışını onayladı! ,Bakırköy Belediyesi Ataköy'deki bütün ruhsatları iptal etti! ,Kapadokya Avanos'ta, Taş Köprü'nün yanında devam eden inşaata dava açılacak! ,Konut satışları bu yıl 1 milyonu geçecek! ,Marmara bölgesinde en fazla konut satışı Kocaeli'de gerçekleşti! ,