Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Sorgun Midas Konutları Yemenoğlu İnşaat tarafından Yozgat'ta yükseliyor!

 Sorgun Midas Konutları Yemenoğlu İnşaat tarafından Yozgat'ta yükseliyor!
Yozgat’ta konut sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü Yemenoğlu İnşaat, 2013 yatırımlarına ara vermeden devam ediyor...
2013-03-05 16:53:32

Kategori : Yeni Projeler
Firma : yemenoğlu inşaat
Proje : sorgun midas konutları

Yozgat’ın gelişen ilçesi Sorgun’un en önemli merkezlerinde, Yozgat’a değer katan projelerin mimarı Yemenoğlu İnşaat, şimdi de Sorgun’da yeni bir yaşam oluşturuyor.

Mimari konsepti kusursuz tasarlanmış, sosyal faaliyetleri titizlikle düşünülmüş, teknolojik altyapısı ve güvenlik donanımı sağlam kurulmuş bir dünya. Burası, Sorgun Midas Konutları!

11.000 m² alan üzerinde 3.500 m² oturum alanı ve 7.500 m²‘si yeşil alan, her daireye yetecek kadar araç parkı, oturma alanları ve çocuk oyun parkı olacak bu dev proje; her bloğunda 2 giriş kapısı olan 6 blokta 96 adet 4+1 ve 28 adet 3+1 olmak üzere toplam 124 daireden oluşuyor.

Sorgun’un kalbinin attığı caddede, eski buğday pazarının hemen altında yükselecek olan Sorgun Midas Konutları‘nın ön kısmında yer alan 9‘ar katlı 3 bloğun her birinde 28 daire olmak üzere 96 adet 4+1 daire bulunuyor.

5‘er katlı olan arka 3 blokta ise 28 adet 3+1 daire yer alıyor.

Yeşillendirilmiş alanlarla huzurlu bir atmosfer oluşturulan Sorgun Midas Konutları‘nda, yüksek inşaat teknolojisiyle site sakinlerinin geleceği sağlam temeller üstüne kurulmuş durumda.

Projenin temeli önümüzdeki ay atılacak olup, daire sahiplerine 2014 Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Yemenoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kıymazaslan projenin yatırım açısından büyük avantajlar sunduğunu, bununla birlikte konut sahibi olmak isteyenlere her türlü ödeme kolaylıklarını sunduklarının altını çiziyor.

Merkez Ofis Adres

Lise Caddesi Beşel Apartmanı Kat: 1/1 – P.K: 66100 Merkez, Yozgat

Telefon

+90 (354) 212 86 33

yemenoglu.com.tr
comments powered by Disqus
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Rant vergisi nedir? , Kiptaş Hadımköy 3.Etap Resimleri , 2014 Key Ödemeleri , haliç panorama fiyatları , newada daire resimleri , iskan bedeli hesaplama , nef merter yeni fiyat listesi , fiyat listesi 2013 batışehir , Newada Bostancı Fiyatları , marmara metrobus durak , kiptaş vaditepe örnek daire , kiptaş vaditepe başakşehir fiyat listesi , kiptaş başakşehir 5. etap başakşehir istanbul türkiye , Evora İstanbul’da fiyatlar 102 bin 700 liradan başlıyor! ,Mira Kurtköy, 5 ay sonra teslim ediliyor! ,Kale Kent satılık ev fiyatları! ,Siesta Oxygen O2 İzmir’de yüzde 1 peşinatla! ,Nef, son 6 ayda 1.800’den fazla aileyi ev sahibi yaptı! ,