Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Sarıgöl Kent Konutları fiyat!

 Sarıgöl Kent Konutları fiyat!
Acar İnşaat'ın Sarıgöl ve Yenidoğan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirdiği Sarıgöl Kent Konutları fiyat listesi...
2013-03-15 16:02:12

Kategori : Konut
Firma : Acar İnşaat
Proje : Sarıgöl Kent Konutları

Sarıgöl Kent Konutları, İstanbul Gaziosmanpaşa'da konumlandırılıyor. Proje Acar İnşaat tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçiriliyor. Sarıgöl Kent Konutları fiyat bilgileri haberimizde yer alıyor.

Yaklaşık 2 ay içerisinde inşaat çalışmalarına başlanacak olan proje, 1.452 ada üzerinde konumlandırılıyor.

Toplam 725 adet konut kapasitesine sahip Sarıgöl Kent Konutları'nda 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. Projede konutlar 51 metrekare ile 114 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Sarıgöl Kent Konutları fiyat listesine göre projede daireler minimum 108 bin TL'den satışa sunuluyor. Banka kredisi kullanımına uygun olan projeden 3-4 aylık kısa bir süre için yalnız Gaziosmanpaşalılar yararlanabiliyor.

Sarıgöl Kent Konutları fiyat ;

- 1 oda 1 salon konutlar 108 bin TL,

- 2 oda 1 salon konutlar 197 bin TL,

- 3 oda 1 salon konutlar 251 bin TL.

Sarıgöl ve Yenidoğan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirilecek olan proje 9 blok halinde yükselecek. Gaziosmanpaşalılara özel kampanyadan yararlanmak için ise son başvuru günü 18 Mart olarak belirlendi.

444 0 467

www.gaziosmanpasa.bel.tr

Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , toki istanbul projeleri 2014 , tuzla 2014 konut projeleri , fiyat listesi nef merter , çerkezköy 2014 konut projeleri , bursa nuripek residence , kiptaş bahçeşehir fiyatları , veraset ilamı nedir , konya 56 bin peşin 660 lira , proje maliyetleri , Parkverde sitesi , Folkart Towers’ta muhteşem bir manzara sizi bekliyor! ,Casa Towers ile şehrin karmaşasından uzak bir hayat! ,Bahçekent Flora ile doğa ile baş başa bir keyif! ,Mahal İstanbul, sizin gibi size özel bir hayata kapı açıyor! ,Nef Ataköy 22, estetik mimari anlayışını evinize getirdi! ,