Zeytinburnu The Veliefendi nerede?

Zeytinburnu The Veliefendi nerede?

İstanbul The Veliefendi fiyatları!

İstanbul The Veliefendi fiyatları!

İstanbul The Veliefendi 2. etap daireler satışa sunuldu!

İstanbul The Veliefendi 2. etap daireler satışa sunuldu!

Simart City Ümraniye satış ofisi!

Simart City Ümraniye satış ofisi!

Ümraniye Simart City!

Ümraniye Simart City!

Simart City ne zaman teslim edilecek?

Simart City ne zaman teslim edilecek?

Simart City satılık!

Simart City satılık!

NEF Kağıthane 11 Projesi'nde 198 bin TL'ye!


NEF Kağıthane 11 Projesi'nde 198 bin TL'ye!

Nef Kağıthane 11 Projesi'nde; toplam 348 adet konut ve ofis bulunuyor. 14 katlı konut bloklarının yanı sıra ofis bölümünün olduğu blok, altı loft kattan oluşuyor. Projede fiyatlar 198 bin TL ile 650 bin TL arasında farklılık gösteriyor

Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım Anonim Şirketi tarafından hayata geçirilen NEF Kağıthane 11 Projesi, 14 bin 907 metrekarelik alan üzerinde kuruldu. 48 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projeye 29 Nisan 2011'de başlandı. 30 Haziran 2013'te tamamlanan projedeki konut sayısı toplam 348. Nef Kağıthane 11 Projesi'nde; toplam 348 adet konut ve ofis bulunuyor. 14 katlı konut bloklarının yanı sıra ofis bölümünün olduğu blok, altı loft kattan oluşuyor.

Nef Kağıthane 11 projesinde A parselinde baza üzerinde iki kule, B parselinde baza üzerinde bir kule yükselecek.  A parselindeki bir kulede, 37 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tiplerinde standart ve loft daireler bulunacak. Diğer kulede uluslararası bir otel işletmesiyle anlaşılarak, bu firma tarafından işletilecek rezidanslar olacak. B parselindeki kulede ise 54 metrekare ile 83 metrekare ofisler yer alacak. Fiyatları ise 198 bin TL'den başlıyor ve 650 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Nef Kağıthane 11 Projesi için kredi sağlayan bankalar arasında Finansbank ve Denizbank yer alıyor. Toplam fiyatın sadece yüzde 2,5'upeşin ödeniyor. Altıncı ayda yüzde 5 'lik bir ara ödemebulunuyor ve yüzde 17,5'unu daire tesliminde ödeniyor. Geri kalan yüzde 75 'ini ise Timur Gayrimenkul garantörlüğü altında kredi kullanılıyor. Banka kredisi için uygun faiz oranları mevcut, mesela 60 ay için faiz oranı yüzde 0,74. 120 ay için ise yüzde 0,82 olarak belirlendi. Banka kredisi kullanmak istemeyenler için, yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade imkanı sunuluyor.

Nef 11 Projesi'nin mimarisinde ise HOK bulunuyor. Projenin ayırt edici özellikleri arasında garantili proje oluşu, endüstriyel tasarımının da yapılması, Foldhome ve Foldoffice, yani katlanabilir ev ve katlanabilir ofis sistemi uygulanması…  Nef keşfi olan Foldhome ve Foldoffice sistemine göre, 1+1 ev aldığınızda aslında 24 odalı bir eve ait bütün imkanlardan yararlanıyorsunuz. Foldhome sistemi, 1900 metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşım. Temel amacı evinize sığamayacak tüm odaların katlanarak evinize dahil edilmesini sağlamak. Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan foldhome'un en önemli özelliklerinden biri ‘kullan-öde' sistemi. Bu sistemle kullanılmayan bir alan için daireleriden ayrı bir ücret alınmaz ya da aidata eklenmez. Daire sakinlerine dağıtılacak kişiye özel tanımlanmış kartlarda kullanılabilecek foldhome odalarında, 10-30 TL arasında bir kullan-öde sistemle giriş yapılabilecek ve sakinler odaları kendi özel alanları gibi kullanabilecekler.

Projede ayrıca;   konut, ofis ve uluslararası otel işletmesinin yöneteceği uzun dönem kiralanacak rezidanslar bulunuyor. NEF Kağıthane 11'in hemen yanında yer alacak olan Bauhaus, Metro, Carrefour, Media Markt gibi hayatı kolaylaştıran alışveriş noktaları bulunuyor.  214 bin 708 metrekarelik alana yayılan proje, Kanyon'a 2,5 kilometre, tünele 3.1 kilometre, Çağlayan Adliyesi'ne 1.5 kilometre mesafede yer alıyor.

İletişim Bilgileri:
Timur Gayrimenkul  Geliştirme ve Yatırım A. Ş.
Adres: Büyükdere Caddesi  Yapıkredi Plaza C Blok Kat:16 Levent 34330 İstanbul
Tel: 0212- 325 11 11
www.nefkagithane.com
ww.nef.com.tr


Kübra Genç/Emlakkulisi.com

Haberin Etiketleri :


Bunlarda İlginizi Çekebilir !


Polat Ofis satış ofisi!

Polat Ofis satış ofisi!

İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen projede metrekare birim fiyatları 4 bin 750 dolardan başlıyor. 24 bağımsız birimin yer aldığı Polat Ofis'te satış süreci başladı. Polat Ofis satış ofisi telefon numarası haberimizde yer alıyor.

Polat Ofis AP Gayrimenkul!

Polat Ofis AP Gayrimenkul!

Polat Ofis AP Gayrimenkul projesi İstanbul Kağıthane'de hayata geçiriliyor. 20 ofis ve 4 dükkandan meydana gelen projede metrekare birim fiyatlar 4 bin 750 dolardan başlangıç gösteriyor.

 Kağıthane Polat Ofis projesi!

Kağıthane Polat Ofis projesi!

İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen proje 4 blok halinde yükseliyor. 24 bağımsız birimin yer aldığı Kağıthane Polat Ofis projesi 20 ofis ve 4 dükkandan oluşuyor. Projede teslimler hemen yapılıyor.

Polat Ofis fiyat bilgisi!

Polat Ofis fiyat bilgisi!

AP Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen projede 24 bağımsız birim bulunuyor. Ofis ve dükkanların yer aldığı proje İstanbul Kağıthane'de inşa ediliyor. İşte Polat Ofis fiyat bilgisi...

Polat Ofis fiyatları!

Polat Ofis fiyatları!

İstanbul Kağıthane'de inşa edilen projede 20 ofis ve 4 dükkan bulunuyor. 25 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Polat Ofis fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor.

Polat Ofis Kağıthane telefon numarası!

Polat Ofis Kağıthane telefon numarası!

25 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen proje AP Gayrimenkul imzası taşıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Polat Ofis Kağıthane telefon numarası haberimizin devamında bulunuyor.

Polat Ofis satılık dükkan!

Polat Ofis satılık dükkan!

24 bağımsız birimden meydana gelen proje 4 blok halinde inşa ediliyor. İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen Polat Ofis projesi 25 milyon dolar yatırım bedeline sahip. İşte Polat Ofis satılık dükkan fiyatları...

Polat Ofis ne zaman teslim edilecek?

Polat Ofis ne zaman teslim edilecek?

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa edilen projede ofis ve dükkanlar yer alıyor. 25 milyon dolar yatırım bedeliyle yükselen Polat Ofis'te satış süreci dün başladı. Peki Polat Ofis ne zaman teslim edilecek?