İstanbul'a kuvvetli yağış uyarısı!

İstanbul'a kuvvetli yağış uyarısı!

  Vietnam’da toprak kayması meydana geldi!

Vietnam’da toprak kayması meydana geldi!

 İncek Green satılık daire!

İncek Green satılık daire!

 Sinpaş İncek Green teslim tarihi!

Sinpaş İncek Green teslim tarihi!

Olimpa Park Plus fiyatları 525 bin TL'den başlıyor!

Olimpa Park Plus fiyatları 525 bin TL'den başlıyor!

 İncek Green ne zaman teslim?

İncek Green ne zaman teslim?

 Sinpaş İncek Green fiyat!

Sinpaş İncek Green fiyat!

NEF Kağıthane 11 Projesi'nde 198 bin TL'ye!


NEF Kağıthane 11 Projesi'nde 198 bin TL'ye!

Nef Kağıthane 11 Projesi'nde; toplam 348 adet konut ve ofis bulunuyor. 14 katlı konut bloklarının yanı sıra ofis bölümünün olduğu blok, altı loft kattan oluşuyor. Projede fiyatlar 198 bin TL ile 650 bin TL arasında farklılık gösteriyor

Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım Anonim Şirketi tarafından hayata geçirilen NEF Kağıthane 11 Projesi, 14 bin 907 metrekarelik alan üzerinde kuruldu. 48 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projeye 29 Nisan 2011'de başlandı. 30 Haziran 2013'te tamamlanan projedeki konut sayısı toplam 348. Nef Kağıthane 11 Projesi'nde; toplam 348 adet konut ve ofis bulunuyor. 14 katlı konut bloklarının yanı sıra ofis bölümünün olduğu blok, altı loft kattan oluşuyor.

Nef Kağıthane 11 projesinde A parselinde baza üzerinde iki kule, B parselinde baza üzerinde bir kule yükselecek.  A parselindeki bir kulede, 37 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tiplerinde standart ve loft daireler bulunacak. Diğer kulede uluslararası bir otel işletmesiyle anlaşılarak, bu firma tarafından işletilecek rezidanslar olacak. B parselindeki kulede ise 54 metrekare ile 83 metrekare ofisler yer alacak. Fiyatları ise 198 bin TL'den başlıyor ve 650 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Nef Kağıthane 11 Projesi için kredi sağlayan bankalar arasında Finansbank ve Denizbank yer alıyor. Toplam fiyatın sadece yüzde 2,5'upeşin ödeniyor. Altıncı ayda yüzde 5 'lik bir ara ödemebulunuyor ve yüzde 17,5'unu daire tesliminde ödeniyor. Geri kalan yüzde 75 'ini ise Timur Gayrimenkul garantörlüğü altında kredi kullanılıyor. Banka kredisi için uygun faiz oranları mevcut, mesela 60 ay için faiz oranı yüzde 0,74. 120 ay için ise yüzde 0,82 olarak belirlendi. Banka kredisi kullanmak istemeyenler için, yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade imkanı sunuluyor.

Nef 11 Projesi'nin mimarisinde ise HOK bulunuyor. Projenin ayırt edici özellikleri arasında garantili proje oluşu, endüstriyel tasarımının da yapılması, Foldhome ve Foldoffice, yani katlanabilir ev ve katlanabilir ofis sistemi uygulanması…  Nef keşfi olan Foldhome ve Foldoffice sistemine göre, 1+1 ev aldığınızda aslında 24 odalı bir eve ait bütün imkanlardan yararlanıyorsunuz. Foldhome sistemi, 1900 metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşım. Temel amacı evinize sığamayacak tüm odaların katlanarak evinize dahil edilmesini sağlamak. Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan foldhome'un en önemli özelliklerinden biri ‘kullan-öde' sistemi. Bu sistemle kullanılmayan bir alan için daireleriden ayrı bir ücret alınmaz ya da aidata eklenmez. Daire sakinlerine dağıtılacak kişiye özel tanımlanmış kartlarda kullanılabilecek foldhome odalarında, 10-30 TL arasında bir kullan-öde sistemle giriş yapılabilecek ve sakinler odaları kendi özel alanları gibi kullanabilecekler.

Projede ayrıca;   konut, ofis ve uluslararası otel işletmesinin yöneteceği uzun dönem kiralanacak rezidanslar bulunuyor. NEF Kağıthane 11'in hemen yanında yer alacak olan Bauhaus, Metro, Carrefour, Media Markt gibi hayatı kolaylaştıran alışveriş noktaları bulunuyor.  214 bin 708 metrekarelik alana yayılan proje, Kanyon'a 2,5 kilometre, tünele 3.1 kilometre, Çağlayan Adliyesi'ne 1.5 kilometre mesafede yer alıyor.

İletişim Bilgileri:
Timur Gayrimenkul  Geliştirme ve Yatırım A. Ş.
Adres: Büyükdere Caddesi  Yapıkredi Plaza C Blok Kat:16 Levent 34330 İstanbul
Tel: 0212- 325 11 11
www.nefkagithane.com
ww.nef.com.tr


Kübra Genç/Emlakkulisi.com

Haberin Etiketleri :


Bunlarda İlginizi Çekebilir !


 Nef 6 ayda 6 proje teslim etti!

Nef 6 ayda 6 proje teslim etti!

Erden Timur "Satışlarımızın yanı sıra teslimler de son hız devam etti. Son 6 ayda, Nef Offices Kağıthane 11, Nef Flats Kağıthane 11, Nef İki Haliç, Nef İki Haliç, Nef Suits Haliç 47, Nef Offices Dörtlevent 03 ve Nef Kağıthane 10 olmak üzere 6 projede teslimleri tamamladık."

Kağıthane ve Dolmabahçe Tünellerinin yanına 3'sü geliyor!

Kağıthane ve Dolmabahçe Tünellerinin yanına 3'sü geliyor!

İstanbul'da trafiğin yoğun olduğu Beyoğlu, Kağıthane ve Beşiktaş bölgesinde halen faaliyette olan Kağıthane ve Dolmabahçe Tünellerinin yanına üçüncü bir tünel daha geliyor.

NEF iletişim!

NEF iletişim!

NEF iletişim bilgileri tüm detaylarıyla haberimizde yer alıyor. Nef'in satışı devam eden projeleri şu şekilde; Nef Ataköy 22, Nef Merter 13, Nef Kağıthane 03, Nef Points 98, Nef Points 04, Nef Points 06.

Marmaray ev fiyatlarını hareketlendirdi!

Marmaray ev fiyatlarını hareketlendirdi!

Marmaray konut fiyatını arttırdı. Üzerinde 15 hattın bulunacağı yeni hat; Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş, Kağıthane, Beyoğlu, Eyüp, Zeytinburnu, Güngören ve Bahçelievler’den geçerek İncirli’de son bulacak.

 Elmas Park Kağıthane'de fiyatlar 185 bin TL'den başlıyor! Hemen teslim!

Elmas Park Kağıthane'de fiyatlar 185 bin TL'den başlıyor! Hemen teslim!

48 adet daire ve 1 mağazadan oluşan Elmas Park projesinde teslimler hemen yapılıyor. Kağıthane Elmas Park fiyat listesi 185 bin TL'den başlıyor...

Mega 103 Hane Kağıthane!

Mega 103 Hane Kağıthane!

Mega 103 Hane Kağıthane projesinde 1 oda 1 salon dairelerin satışları tamamlandı. Projede banka kredisi ile 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Premier Kampüs Ofis Kağıthane!

Premier Kampüs Ofis Kağıthane!

Premier Kampüs Ofis Kağıthane projesinde firma bünyesinde vade farksız taksitler yapılabiliyor. Projede küçük, orta ve büyük boy ofisler bulunuyor.

Premier Kampüs Ofis Kağıthane telefon!

Premier Kampüs Ofis Kağıthane telefon!

Premier Kampüs Ofis projesinde teslimler 2015 yılında gerçekleşecek. Projede satışlar devam ediyor. İşte Premier Kampüs Ofis Kağıthane telefon..