Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Nef Haliç 'te inanılmayacak fiyatlar!

 Nef Haliç 'te inanılmayacak fiyatlar!
Timur Gayrimenkul bünyesinde 2010 yılında markalaşan Nef projelerine bir yenisi de Haliç'de ekleniyor. Haliç'te Timur Gayrimenkul tarafından inşa edilen Nef Haliç 'te inanılmayacak fiyatlar...
2013-04-19 14:10:07

Kategori : Konut
Firma : Timur Gayrimenkul
Proje : Nef Haliç

Nef Haliç 'te inanılmayacak fiyatlar bulunuyor. 1977 yılından beri inşaat sektöründe faliyet gösteren Timur Gayrimenkul bünyesinde 2010 yılında markalaşan bir Nef projesi olan Nef Haliç, 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

Nef Haliç projesi 4 bloktan oluşuyor. 3 bloğun konut olarak tasarlandığı projede 1 blok da ofis olarak hayata geçiriliyor. 

1 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatiflerinin yer aldığı Nef Haliç projesinde 1 oda 1 salon konutlar 60 metrekare ile 90 metrekare arasında, 3 oda 1 salon konutlar 90 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor.

Timur Nef Haliç projesi ile Holding Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Garantili proje inşa ediyor. 

Garantili proje kapsamında Nef'te projelerin maliyeti daha inşaatına ve satışına başlanmadan, ilk günden bankada tutuluyor ve böylece projelerin teslimi, hiçbir satış yapma zorunluluğu olmaksızın projenin ilk gününden itibaren garantileniyor ve yatırımcı riski sıfırlanıyor.

61 bin metrekare inşaat alanı bulunan Nef Haliç projesinde 288 konut bulunuyor. 

Nef Haliç teslimleri!

5.5 milyon yatırım bedeli ile hayata geçirilen Nef Haliç teslimleri 2013 Ağustos'ta yapılacak.

Proejde; barbekü alanı, yüzme havuzları, karaoke odası, davet salonu, sanat atölyesi, kişisel gelişim stüdyosu ve misafir odaları yer alıyor.

Nef Haliç fiyatları!

Nef Haliç fiyatları na göre projede konutlar 200 bin liradan başlıyor.

Nef Haliç ödeme planı!

Nef Haliç ödeme planı na göre projede daire bedelinin yüzde 10'u peşin ödeniyor, yüzde 15'i teslimde ödeniyor ve geri kalan tutar da banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

Nef Haliç satış ofisi Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza C Blok Kat: 16 Levent 34330 İstanbul.

Telefon :0850 250 06 33 

Web Adresi :www.nefhalic.com

Melek GÜNER/Konuttimes.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , kentplus centrium fiyatları nekadar , ankara konut projeleri 2014 , ankarada prefabrik ev firmaları , 20.000 tl peşinatla ev , milpark evleri hemen teslim , 2014 tapu harcı hesaplama , marmara metrobus durak , yeşil vadi konutları gaziantep , bahçetepe istanbul fiyat listesi , erol lodrik biyografi , Karadeniz yabancı yatırımcının yeni gözdesi! ,Konutta balon uyarısı! ,Serdar Ortaç Mecidiyeköy'den 8 katlı bir bina aldı! ,ABD’de ikinci el konut satışları yüzde 2,6 arttı! ,Semiramis Pekkan Türkbükü'ndeki villasının dekorasyonunu değiştirdi! ,