Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Sakarya Erenler'de kentsel dönüşüm taslak projeleri tamamlandı!

Sakarya Erenler'de kentsel dönüşüm taslak projeleri tamamlandı!
Sakarya'nın Erenler ilçesinde Yenimahalle ve Küpçüler bölgesinde 666 Dönümlük 2 mahalleden oluşan alanda binaların yıkılarak yeniden inşa edilmesini sağlayacak kentsel dönüşüm taslak projelerinin tamamlandığı öğrenildi...
2014-01-21 08:19:57

Kategori : Kentsel Dönüşüm

Sakarya'nın Erenler ilçesinde Yenimahalle ve Küpçüler bölgesinde 666 Dönümlük 2 mahalleden oluşan alanda binaların yıkılarak yeniden inşa edilmesini sağlayacak kentsel dönüşüm taslak projelerinin tamamlandığı öğrenildi. Projelerin önümüzdeki günlerde kamuoyuna tanıtımı yapılacak.

Erenler ilçesini neredeyse tamamen değiştirecek olan projede yaklaşık 4 bin yeni konut inşa edilecek. Yapımı planlanan 4 bin konut için kısa bir zaman içinde SESOB hizmet binasının alt katında açılacak olan Kentsel Dönüşüm ofisinde vatandaşlara sunularak görüşmelere başlanacak.

Proje kapsamında ısı yalıtımlı, asansörlü ve depreme dayanıklı binaların yanısıra çocukların güvenle oyun oynadıkları park alanları, yürüyüş parkurları ve otoparklar da yer alacak.

Doğu Rehberi

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , bahçetepe uygun daireler 2014 , nef kağıthane anlaşmalı bankalar , eminevim kurtköy fiyatları , vialand eğlence merkezi , proje maliyetleri , vadi istanbul teslim tarihi ne zaman , daire fiyatları demir romance , nef merterde satılık daireler , adres kodu sorgulama , zorlu center residence 2014 fiyatları , Folkart Towers’ta muhteşem bir manzara sizi bekliyor! ,Casa Towers ile şehrin karmaşasından uzak bir hayat! ,Bahçekent Flora ile doğa ile baş başa bir keyif! ,Mahal İstanbul, sizin gibi size özel bir hayata kapı açıyor! ,Nef Ataköy 22, estetik mimari anlayışını evinize getirdi! ,