Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Sakarya Erenler'de kentsel dönüşüm taslak projeleri tamamlandı!

Sakarya Erenler'de kentsel dönüşüm taslak projeleri tamamlandı!
Sakarya'nın Erenler ilçesinde Yenimahalle ve Küpçüler bölgesinde 666 Dönümlük 2 mahalleden oluşan alanda binaların yıkılarak yeniden inşa edilmesini sağlayacak kentsel dönüşüm taslak projelerinin tamamlandığı öğrenildi...
2014-01-21 08:19:57

Kategori : Kentsel Dönüşüm

Sakarya'nın Erenler ilçesinde Yenimahalle ve Küpçüler bölgesinde 666 Dönümlük 2 mahalleden oluşan alanda binaların yıkılarak yeniden inşa edilmesini sağlayacak kentsel dönüşüm taslak projelerinin tamamlandığı öğrenildi. Projelerin önümüzdeki günlerde kamuoyuna tanıtımı yapılacak.

Erenler ilçesini neredeyse tamamen değiştirecek olan projede yaklaşık 4 bin yeni konut inşa edilecek. Yapımı planlanan 4 bin konut için kısa bir zaman içinde SESOB hizmet binasının alt katında açılacak olan Kentsel Dönüşüm ofisinde vatandaşlara sunularak görüşmelere başlanacak.

Proje kapsamında ısı yalıtımlı, asansörlü ve depreme dayanıklı binaların yanısıra çocukların güvenle oyun oynadıkları park alanları, yürüyüş parkurları ve otoparklar da yer alacak.

Doğu Rehberi

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , kiptaş vaditepe dükkan fiyatlari , bahçetepe 2014 ödemeli ev , batışehirin daire fiyatları , ukra city nerede 2014 , newada daire resimleri , batışehire nasıl giderim ve nerede , kiptaş başakşehir videosu , burhaniye kentsel dönüşüm varmı , newada sahibinden satılık , marmaray açılışı yapıldımı , Tahkim nedir? ,Tapu ve kadastro denetmenleri yönetmeliği! ,Tapulama Kanunu! ,Tapulama tutanağı nedir? ,Tapulama nedir? ,