Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Karasu Life Park Evleri ‘nde 54 bin 900 TL! 24 ay 0 faiz!

Karasu Life Park Evleri ‘nde 54 bin 900 TL! 24 ay 0 faiz!
Sakarya Karasu da ; binlerce aileyi ev sahibi yapan Sivişoğlu İnşaat ‘ ın eşsiz projesi Life Park Evleri'nde yaşam başladı...
2012-11-30 11:41:11

Kategori : Konut
Firma : Sivişoğlu İnşaat
Proje : Life Park Evleri

Kampanya kapsamında yüzde 50 si Peşin , kalanı banka kredisi Olmadan dosya masrafsız Kefilsiz 24 Ay Sıfır Faiz  Seçenekleri  Sunulmaktadır . Ayrıca nakit alımlarda yüzde 10'a varan indirim uygulanmaktadır . Tüm Dairelerimiz Banka Kredisine Uygundur. Dairelerin anında tapu ve anahtar teslimi yapılabilmektedir.

 

Life Park Evleri'nde ; 1 + 1 55 metrekare – 2 + 1 75 metrekare daireler  İle her bütçeye uygun daire seçenekleri bulunmaktadır. Yapılarımız yönetmeliklere uygun olarak 1.nci sınıf malzemeler ve  42 yıllık tecrübemizle imal edilmektedir.

İstanbul ‘a 190 kilometre mesafede olan Karasu , Türkiye ‘ nin En Büyük Sahil Şeridi ve Kumsalına Sahip Olmakla Beraber Yapımı Devam Eden Demiryolu Projesi Liman Projesi ve  Karadeniz Sahil Yolu ( 3ncü Köprüye Bağlanacak ) Projesi İle İlgi - Değeri Her Geçen Gün Artan  Bir Turizm Cennetidir . 

Life Park Evleri ‘ nde ; 

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu  /  Mini Aquapark

Fitness / Sauna / Cafeterya

Özel Güvenlik / Kapıcı / Bahçıvan

24 Saat Kapalı Devre Kamera Sistemi 

Yürüyüş Parkuru 

Geniş Balkon – Barbekü

American Siding   /   Isı ve Ses Yalıtımı 

 

0532 601 20 05 SERDAR KEF

www.karasuyazlik.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , fer yapı kağıthane proje sorumlusu , floryada satılık evler 2014 , ilke park evleri fiyat , bahçeşehir vaditepe güncel fiyatları , Gelibolu arsa fiyatları , next level ankara nerede 2014 , Esenyurt Universite insaati ne zaman basliyor , necmi kadıoğlu kimdir , iskan politikası nedir , bodrum yeni inşaat projeleri , Tahkim nedir? ,Tapu ve kadastro denetmenleri yönetmeliği! ,Tapulama Kanunu! ,Tapulama tutanağı nedir? ,Tapulama nedir? ,