Facebook
Twitter
iletisim
Künye


İstanbul Bahçetepe’de metrekaresi 1.900 TL’ye! Ön satışlar başladı!

 İstanbul Bahçetepe’de metrekaresi 1.900 TL’ye! Ön satışlar başladı!
Makro İnşaat projesi olan Bahçe İstanbul’da ön satış süreci başladı. Daireler metrekare birim fiyatı 1.900 TL’den satışa sunuldu
2012-07-20 12:29:05

Kategori : Konut

Makro & Akyapı Ortak Girişimi ile Başakşehir’de gerçekleştirilen İstanbul Bahçetepe projesi 16 blokta 1474 konuttan meydana geliyor. 1+1’den 5+1’e farklı tiplerde dairelerin yer aldığı İstanbul Bahçetepe’de daire alanları 60 metrekare ile 242 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Ön satış süreci başlayan İstanbul Bahçetepe'de daireler 1.900 lira ile 2 bin 100 lira arasında değişiklik gösteren fiyatlarla satışa sunuldu. 

Makro & Akyapı Ortak Girişimi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, “Başakşehir çok özel bir yer. Aile bağları ve komşuluk ilişkileri çok güçlü. O nedenle yıllar önce Kiptaş 1. Etap döneminde buraya gelip yerleşenler, ekonomik durumları yükselmesine, aileleri büyümesine rağmen buradan vazgeçemiyor. Biz de bu kitle için lüks ile kalitenin uygun fiyatta buluştuğu Bahçetepe İstanbul’u inşaa ediyoruz” dedi.

9 ihtisas hastanesinin bulunduğu Sağlık Kent’in yanı başına kurulan Bahçetepe İstanbul, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, Metro istasyonuna 2 dakika, TEM Otoyoluna 5 dakika, bölgedeki önemli alışveriş merkezlerine ise ortalama 5 dakika mesafede konumlanarak konut sahiplerine önemli ulaşım avantajı sağlıyor.

0212 444 67 59

0212 659 62 22

http://www.makroinsaat.com.tr

Gülay ODABAŞI

Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , newada fiyatları şaşırtıyor , bahçetepe istanbul fiyat listesi , nef kağıthane fiyatları , nef haliç kalan daireler , kiptaş vaditepe de kalan daireler , demir romance güncel fiyatları , kiptaş bahçeşehir konutları , 2013 kira artış oranı ne kadar , veraset ilamı dilekçe örneği , kanal istanbul nereden geçecek , Park Orman imara mı açılacak? ,Prens Muhammed Al Saud, Çengelköy'den 18 milyon dolara konak aldı! ,Avnet yatırımda rotayı Türkiye'ye çevirdi! ,Kapalıçarşı'da oluşan çatlaklara önlem alındı! ,RESİCON 10 yıllık marka tescil belgesini aldı! ,