Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları nerede yapılacak?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları nerede yapılacak?
Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları nerede yapılacak sorusunun yanıtı detaylı bir şekilde haberimizin içinde yer alıyor. Projede teslimler 24 ay sonra gerçekleşecek...
2014-03-18 08:49:59

Kategori : Güncel Projeler
Firma : Kiptaş
Proje : Hadımköy Konutları 3. Etap

"İstanbul'a 10 bin sosyal konut daha" hedefiyle Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap'ta 1.472 adet konut satışa çıkarıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde hayata geçirilen projede kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Teslimlerinin 24 ay sonra gerçekleşeceği Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde daireler 90 bin TL ile 100 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Projedeki dairler 82 metrekare 2+1 olarak tasarlandı.

Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları nerede yapılacak?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap satışları ve başvuruları Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesi'ndeki Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi'nde yapılacak. Proje bugün saat 12.30'da satışa çıkıyor. 

Başvuruların en son 4 Nisan tarihine kadar yapılabildiği Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde aylık taksit ödemeleri kapsamında yüzde 10 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Projede aylık taksit ödemeleri 670 TL olarak yapılıyor. 

Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi nerede?

Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi adres : Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa cad. no:17/1 34015 Zeytinburnu/İstanbul

Kiptaş Hadımköy 3. Etap iletişim

Tel : 0212 414 98 98

Web : www.kiptas.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , batışehirin daire fiyatları , newada daire kampanyası , ankara yeni konut projeleri , Gaziantep Şahinbey Belediyesi 3.etap yedek listesi , royalcenter residence görselleri , newada en ucuz daire fiyatları , marmaray açılışı nerede yapılıcak , bahçeşehir vaditepe 1+1 daire fiyatları , emlak konut başakşehir , beylikdüzü new residence , İstanbul Shopping Fest'te 10.2 milyar liralık ciro yapıldı! ,Ankara Kale Mahallesi'nde bir binada yangın çıktı! ,Vahdettin Köşkü'nün yanındaki 13 eve yıkım kararı! ,Diyarbakır E Tipi Cezaevi müze olacak! ,3. Köprü kuleleri hızla yükseliyor! ,