Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları nerede, ne zaman çekilecek?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları nerede, ne zaman çekilecek?
TÜİK verilerine göre 14 milyon 160 bin 467 nüfuslu İstanbul'da, 180 kişiden biri Kiptaş Hadımköy 3. Etap'a başvuruda bulunmuş. Peki Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları nerede, ne zaman çekilecek? Bu sorunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor.
2014-04-07 14:18:14

Kategori : Güncel Projeler
Firma : Kiptaş
Proje : Hadımköy Konutları 3. Etap

Kiptaş tarafından dar gelirli ailelere yönelik olarak hayata geçirilen Hadımköy Konutları 3. Etap projesinde başvuru süreci 4 Nisan tarihinde sona erdi. 65 binden fazla başvurunun geldiği Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları nerede, ne zaman çekilecek?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesi 47 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Hadımköy'ün Delikliyaka bölgesinde hayata geçirilen projede çocuk oyun alanları, cami, 24 derslikli ilköğretim okulu ve ilköğretim okulu bulunuyor.

Tamamının 84 metrekare 2 oda 1 salon olarak tasarlandığı Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde 1.472 adet daire bulunuyor. Dairelerin 96 bin liradan satışa sunulduğu projeye rekor başvuru geldi. Projeye başvuranlar gözlerini kuraların nerede çekileceğine çevirdi. TÜİK verilerine göre 14 milyon 160 bin 467 nüfuslu İstanbul'da, 180 kişiden biri Kiptaş Hadımköy 3. Etap'a başvuruda bulunmuş. 

Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları nerede, ne zaman çekilecek?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde 65 binden fazla başvuru geldi. Bu sonuca göre İstanbul'daki hiç bir stadyumun kapasitesi başvuruda bulunanların hepsini almaya yetmiyor. Kuraların henüz nerede çekileceği belli olmadı ancak Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları 16 Nisan tarihinde çekilecek. Kura sonucunda daire almaya hak kazananların sözleşmeleri 18 Nisan'da imzalanacak. Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde ayrıca 50 yedek çekilecek.

Teslimlerinin 24 ay sonra gerçekleşeceği Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinin başvuruları Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi'nde kabul edildi. Projede kura sonucunda daire almaya hak kazanamayanların yatırdıkları 1.000 TL'lik ön müracaat bedeli 25 Nisan'dan itibaren geri iade edilmeye başlayacak. 

Kiptaş Genel Müdürlük Merkez Ofisi nerede?

Seyitnizam mah. Gümüşsuyu Davutpaşa cad. no:17/1 34015 Zeytinburnu/İstanbul

Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları nerede, ne zaman çekilecek?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap iletişim bilgileri

Tel : 0212 428 88 00

Web : www.kiptas.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , bahçetepe satılık daire 2014 , pasifik inşaat fatih erdoğan kimdir , ahenk istanbul eminevim , newada fiyat listesi son durum , emlak konut başakşehir kura , hızlı tren ne zaman açılacak , kiptaş vaditepe 2014 ödeme planı , nef merter taksit seçenekleri , bahçeşehir metro hattı , marmaray hattı harita , Folkart Towers’ta muhteşem bir manzara sizi bekliyor! ,Casa Towers ile şehrin karmaşasından uzak bir hayat! ,Bahçekent Flora ile doğa ile baş başa bir keyif! ,Mahal İstanbul, sizin gibi size özel bir hayata kapı açıyor! ,Nef Ataköy 22, estetik mimari anlayışını evinize getirdi! ,