Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları ne zaman çekilecek?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları ne zaman çekilecek?
Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları ne zaman çekilecek sorusunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor. Başvuru sürecinin bugün başladığı projede son başvuru tarihi 4 Nisan olarak belirlendi...
2014-03-18 15:12:45

Kategori : Güncel Projeler
Firma : Kiptaş
Proje : Hadımköy Konutları 3. Etap

"Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları ne zaman çekilecek?" sorusunun yanıtına geçmeden önce projeden bahsedelim... Kiptaş tarafından hayata geçirilen Hadımköy Konutları 3. Etap projesinde satışlar başladı. projede satışlar kura yöntemi ile yapılacak.

Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde başvuruda bulunmak isteyenler için son gün 4 Nisan olarak belirlendi. Projeye başvuruda bulunmak için şu evrakların hazırlanması gerkeiyor; Nüfus cüzdanı fotokopisi, iki adet başvuru formu, ikametgah belgesi, banka dekontu aslı ve fotokopisi. Başvuru yapanların TC vatandaşı olması, reşit olması ve son 1 yıldır İstanbul'da ikamet etmesi gerekiyor. 

Kiptaş Hadımköy 3. Etap'ın içinde çocuk oyun alanları, cami, 24 derslikli ilköğretim okulu ve ilköğretim okulu yer alacak. Tamamının 84 metrekare 2+1 dairelerden oluştuğu projede fiyatlar 96 bin TL olarak belirlendi.

1472 daireden oluşan Kiptaş Hadımköy 3. Etap projesinde 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 24 ay sonra teslim edilecek olan projede Yüzde 10 ile yüzde 50 arasında peşinat ödemesi yapılıyor.

Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları ne zaman çekilecek?

Kiptaş Hadımköy 3. Etap kuraları 16 Nisantarihinde çekilecek. Çekilen kurada konut alma hakkı kazananlarla sözleşmeler 18 Nisan'da imzalanacak.

Kiptaş Hadımköy 3. Etap iletişim

Tel : 0212 428 88 00

Web : www.kiptas.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , tuzla 2014 konut projeleri , Marmaray durak isimleri , nef kağıthane anlaşmalı bankalar , bahçetepe 2014 ödemeli ev , marmaray ne zaman açılacak 2014 , kiptaş bahçeşehir fiyatları , şahinbey belediyesi toki 2014 , batışehirin daire fiyatları , avrupa konutları kale 2014 , tüp geçit güzergahı , Yapı ruhsatı nasıl alınır? ,Evora İstanbul dükkan satış fiyatları! ,Yapı ruhsatı nedir? ,Demir İnşaat Ayışığı Vadi Evleri’ne “Kardeş” yapacak! Yeni proje! ,Konut finansmanı nedir? ,