Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Caprice Gold Maldivler'de erken rezervasyon fırsatı! Geceliği 99 Euro!

Caprice Gold Maldivler'de erken rezervasyon fırsatı! Geceliği 99 Euro!
Caprice Gold Maldivler'de erken rezervasyon fırsatı... 600 odanın ve 107 villanın yer aldığı otelde rezervasyonlar 30 Ocak tarihide başlayacak...
2014-01-23 16:58:58

Kategori : Güncel Projeler
Firma : JETPA Holding
Proje : Caprice Gold Maldives

Caprice Gold Maldivler Konfebe Adası üzerinde yer alıyor. Adadaki tek otel olma özelliğine sahip olan otelde 600 oda ve 107 adet villa bulunuyor. Caprice Gold Maldives gölle birlikte toplam 6 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.

Caprice Gold Maldivler 'de erkan rezervasyon fırsatı sunuluyor. 30 Ocak tarihinden itibaren rezervasyonların yapılabileceği otel 2014 yılının Ekim ayında hizmet vermeye başlayacak.

Özel plajlı villalar, bayanlara ve baylara özel plajların yer aldığı Caprice Gold Maldivler'de geceliği 99 Euro olarak belirlendi. Otel'de ulaşım dahil tam pansiyon hizmeti verilecek.

Caprice Gold Maldivler erken rezervasyon ve ödemeler hakkında bilgi almak istiyorsanız satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. Otelin dekorasyon çalışmalarının yüzde 70'i tamamlandı.

Caprice Gold Maldivler satış ofisi

Telefon: 444 44 25

Web adresi: http://www.caprice.com.tr/

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , mavikent yedek listesi , marmaray derinliği ne kadar , şahinbey belediyesi toki 2014 , vaditepe kiptaş resimleri , kiptaş vaditepe başakşehir fiyat listesi , marmaray açılışı yapıldımı , bina yalıtım fiyatları , avrupa konutları kale 2014 , newada en ucuz daire fiyatları , izmir de en yeni projeler , Eminevim el birliği sistemi nedir? ,Çerkezköy Forest City ev fiyatları! ,Evinpark Rezidans teslim tarihi! ,Evinpark Rezidans daire fiyatları! ,Ntown Özyurtlar ev fiyatları! ,