Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Dumankaya Modern Collection ne durumda?

 Dumankaya Modern Collection ne durumda?
2015 Aralık'ta teslimlerinin gerçekleştirilmesi planlanan ve Bahçeşehir'de Dumankaya imzası ile inşa edilen Dumankaya Modern Collection ne durumda?
2013-02-07 12:09:55

Kategori : Konut
Firma : dumankaya
Proje : Modern Collection

Dumankaya'nın 2015 Aralık ayı içinde teslim edeceği projesi Dumankaya Modern Collection ne durumda sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. 

Projede toplam 430 konut yer alıyor. Dumankaya Modern Collection projesi, Dumankaya Modern Vadi'nin 2. etabı olarak yükseliyor.

12 ve 13 katlı 4 bloktan meydana gelen Dumankaya Modern Collection projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor. 

Projedeki konutlar 64 metrekare ile 232 metrekare arasında değişiyor.

Dumankaya Modern Collection fiyatları;

1+1'lerin fiyatları 102 bin 600 TL, 

2+1'lerin fiyatları 152 bin 950 TL, 

3+1'lerin fiyatları 217 bin 550 TL ve 

4,5+1'lerin fiyatları 263 bin 150 TL'den başlıyor.

Dumankaya Modern Collectiona nasıl gidilir?

E-5 ten nasıl gidilir?

E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü İstikametine doğru ilerleyiniz. Avcılar'dan sonra Haramidere Kavşağı'ndan sağa Bahçeşehir - TEM otoyolu istikametine dönünüz. Yaklaşık 5 km sonra gişelerden önce son çıkıştan sağa dönünüz. Opet benzin istasyonundan 500 m sonra kavşaktan sola dönünüz. Sağınızda Bahçeşehir, solunuzda Esenkent kalacak şekilde ana yolu takip ediniz. Ortalama 2 km ileride yer alan Boğazköy'e ilerlemeden, Boğazköy kavşağının solunda Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısının yanında Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi'ne ulaşıyorsunuz.

ISPARTAKULE - TEM otoyolundan nasıl gidilir?

TEM'den geliyorsanız; Bahçeşehir / Ispartakule çıkışından giriniz, Bahçeşehir Camisi sağınızda kalacak şekilde kavşaktan sola dönünüz ve ilerleyiniz. 2. kavşaktan sağa dönerek düz devam ediniz. Anayol'a çıkışta tekrar sağa dönerek ortalama 1 km sonra Boğazköy kavşağının solunda Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısının yanında Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi'ne ulaşıyorsunuz

ESENYURT - TEM otoyolundan nasıl gidilir?

TEM'den geliyorsanız; Esenyurt çıkışından giriniz, Akbatı AVM'yi solunuzda göreceksiniz. 3.kavşaktan sağa dönerekanayolu takip ettiğinizde 100mt ileride opet benzin istasyonunu göreceksiniz. Kavşaktantan sola dönünüz ve Hoşdere - Bahçeşehir levhası yönünde ilerleyiniz. Karşınıza çıkacak kavşağın solunda Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısının yanında Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi'ne ulaşıyorsunuz.

Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi - Bahçeşehir

Adres: Sanayi Mahallesi Hoşdere - Bahçeşehir Yolu No:22 Esenyurt / İSTANBUL

Tel: (212) 672 88 98

Fax: (212) 672 78 53

Melek GÜNER/Konuttimes.com
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Göl Panorama Evleri , nşehir esenyurt kat planları , newada daire fiyatları ne kadar , kiptaş yeni projeleri 2014 , bosphorus city konut sayısı , golde lux konutlari , marmaray duraklar ve güzergahları nereler , ankara yeni konut projeleri , marmaray projesi hakkında bilgiler4 , mavikent yeri nerede gaziantep , fiyat listesi nef merter , İstanbul'da kiralar en çok hangi bölgede arttı? ,İzmir'deki hastaneler birleşecek mi? ,YDA Grup'un Dohuk'ta kuracağı kadın ve doğum hastanesi 2015'te açılacak! ,Kürtün Vadisi Geçidi projesinin detayları açıklandı! ,Kurtköy Paragon Residence ödeme seçenekleri! ,