Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Ankara Parkoran Konutları'nda 250 bin TL!

Ankara Parkoran Konutları'nda 250 bin TL!
Ankara'da yapımı süren Parkoran Konutları'nda fiyatlar 250 bin TL'den başlıyor
2009-05-12 03:00:00

Kategori : Konut

Mesa-Aktürk-Emlak Pazarlama İnşaat Ortaklığı ile inşa edilen Parkoran Konutları Ankara Oran'da yükseliyor. 2007 yılının Eylül ayında inşaatına başlanan proje 2011'de tamamlanacak.

146 bin metrekare alana kurulan Parkoran Konutları'nın toplam inşaat alanı 517 bin metrekare. Sitede toplam bin 832 konut bulunuyor.

Parkoran'da alanları 60 ile 478 metrekare arasında farklılık gösteren konutların fiyatları 250 bin TL'den başlıyor, 1 milyon 403 bin TL'ye kadar yükseliyor. Vadeli ödemelerde minimum yüzde 30 oranında peşinat ödemek gerekiyor. Akbank, Vakıfbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Denizbank ve Şekerbank'tan konut kredisi kullanılabiliyor.

Parkoran Konutları 31 katlı, toplam 12 adet A ve B blok ile 7 katlı, toplam 5 adet C ve D tipi bloklardan oluşuyor. Konut tipleri 1+1'den 6+1 dubleks'e kadar değişiyor. Projede uygulanan inşaat sistemi deprem güvenlikli radye temel, betonarme perde ve tünel kalıp sistemi.

Sitede 24 saat güvenlik, kapalı otopark imkanı, doğalgaz yakıtlı, ısı pay ölçerli merkezi ısıtma, mutfak ve beyaz eşya ile hazırlanan akıllı ev özellikleri bulunuyor. Sitenin sosyal merkezi içinde kapalı yüzme havuzu, fitness ve sauna; peyzaj projesine uygun süs havuzu, çevre düzenlemesi ve bitkilendirme, basketbol ve tenis sahası, çocuk oyun alanı yer alıyor.  Sosyal tesis sadece site sakinleri tarafından kullanılacak.
 
0312 490 81 81

www.parkoran.com

Haberin Etiketleri :
comments powered by Disqus
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Rant vergisi nedir? , Kiptaş Hadımköy 3.Etap Resimleri , 2014 Key Ödemeleri , ankara ev projeleri yuzde 1 pesinatla , canik toplu konut fiyatları , gaziantep mavikent kazananlar listesi 26 ekim , batışehirin daire fiyatları , new ada acun reklamı , burhaniye kentsel dönüşüm varmı , newada sahibinden satılık , Esenyurt Universite insaati ne zaman basliyor , bahçeşehir konut projeleri 2014 , marmaray açılış töreni , Elysium Art Şişli satılık! ,Ofton İnşaat Elysium Art Şişli! ,Elysium Art Şişli ne zaman teslim? ,Elysium Art Şişli fiyat listesi! ,İstanbul Prestij Park ödeme planı! ,