Facebook
Twitter
iletisim
Künye


Akasya Acıbadem projesinin Kent Etabı 2013'te teslim edilecek!

Akasya Acıbadem projesinin Kent Etabı 2013'te teslim edilecek!
İstanbul’un en prestijli AVM’sinin üzerinde yükseleceği Akasya Acıbadem projesinin Kent Etabı 2013 yılının ilk yarısında sahiplerine teslim edilecek. Kent Etabı’ndaki yaklaşık 600 konutun yarısı ön taleplerle şimdiden yeni
2011-02-09 08:00:00

İstanbul’un en prestijli alışveriş merkezinin üzerinde yükselecek olan Kent Etabı 40 katlı bir kule ve yanındaki 15 katlı yatay bloktan oluşacak. Kulede home-office olarak kullanıma uygun projelendirilen dairelerin yanı sıra tarihi İstanbul Yarımadası'na bakan manzaralı “penthouse” konseptli yaşam alanları da bulunacak. 
 
Her odanın kat bahçesine açıldığı 15 katlı yatay yaşam alanlarında ise 3,5+1, 3+1 ve 2+1 dairelerin yanında geniş teraslı lüks daireler bulunacak. Tüm yatay bloğun etrafını saran kat bahçelerinde özel jakuziler de yer alacak.

Akasya Acıbadem Boğaz Köprüsü'ne 6 kilometre, Bağdat Caddesi'ne 5 kilometre mesafede olmasının yanı sıra; Kent Etabı'ndaki kulenin hemen altından Uzunçayır metro istasyonuna sağlanacak bağlantı ile trafiği en aza indirgeyen ulaşım imkanları sunacak.

Akasya Acıbadem Projesi'nin son etabı olan Kent Etabı’ndaki 40 katlı kule 172,6 m yüksekliği ile İstanbul’un en yüksek ilk 5 kulesi arasında yer alacak. Kent etabında yer alan tüm dairelerde rezidans hizmeti verilecek. 

Daha önce satılan ve inşaatları devam eden Koru Etabı 2011’in ilk yarısında, Göl Etabı ise 2011’in 2. yarısında yeni sahiplerine teslim edilecek. Akasya Acıbadem Projesi'nin son etabı olan ve İstanbul’un en prestijli AVM’sinin üzerinde yükselecegi Kent Etabı ise 2013 yılının ilk yarısında sahiplerine teslim edilecek. Kent Etabı’ndaki yaklaşık 600 konutun yarısı ön taleplerle şimdiden yeni sahipleri için ayırtılmış bulunuyor.

Anadolu yakasının en büyük yeşil alanına sahip olan Akasya Acıbadem’deki toplam 58 bin metrekarelik yeşil alanın 26 bin metrekaresini oluşturan ortak sosyal alanı Central Park; Koru, Göl ve Kent Etaplarında yaşayanları bir araya getirecek. Central Park’ta yaklaşık 900 metrekare büyüklüğünde İstanbul’un ilk ve tek doğal kumsallı açık havuzu da yer alacak. Göl Etabı içindeki 7 bin 500 metrekarelik biyolojik gölet ise Akasya Acıbadem’de yaşayanların bir başka ayrıcalığı olacak.

0216 428 31 32

www.ak-asya.com

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com
Haberin Etiketleri :
comments powered by Disqus
Kiptaş 3.etap ,Kiptaş hadımköy başvuru , Rss , Rant vergisi nedir? , Kiptaş Hadımköy 3.Etap Resimleri , 2014 Key Ödemeleri , kanal istanbul nereden geçecek , 3. havalimanı konut projeleri , fatih erdoğan kimdir , newada projesi nerede yapıldı , next level ankara nerede 2014 , ali aydin paydir kimdir , mahal istanbul fiyatları , newada ne zaman bitecek , nef kağıthane fiyatları , fiyat listesi 2013 batışehir , Dumankaya Hi-Fit görselleri! ,Dumankaya Hi-Fit adres bilgileri! ,Sinpaş Liva Turkuaz Evleri nerede? ,Beytepe Restorium ile daha az kat, daha fazla prestij! ,Sinpaş'ın nefes aldıran ödeme planı Ankara Altınoran'da! ,